Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1Sjedeća odbojka Empty Sjedeća odbojka 23.09.09 22:44

TaLiBaN
Pro-senior
Pro-senior
Jedini sport u kojem je BiH dobra a o kojem se manje priča u usporedbi na one u kojem naša država nema skoro pa nikakvih uspjeha.

Evo danas BiH se probila u polufinale Evropskog prvenstva pobjedom nad Rusijom i Poljskom od po 3:0 u grupnoj fazi takmičenja.
U polufinalu se sastaju sa Njemačkom.

Idemo momci po šesti naslov prvaka starog kontinenta.
Sretno !!!

2Sjedeća odbojka Empty Re: Sjedeća odbojka 23.09.09 23:17

adem

adem
Generalni sekretar
Svaka im čast stvarno!!!
Gotovo su jedini koji Bosnu predstavljaju kako treba,ali nažalost njihov sport nije popularan...

Pro-senior
Ne samo sto nema takvih sportista u BiH kao sto su nasi reprezentativci u sjedecoj odbojci nego takvih nema bolan ljudi moji u svjetu.Jer ako grijesim eto nek mi neko navede koje to 6 puta zaerdom u bilo kojem sportu koji postoji na kugli zemaljskoj osvojao evropska, svjetska ili africka , azijska bilo kakva kontinentalna prvesntva.Ovi rezultati koje postize BiH u sjedecoj odbojci prevazilize vec i Guinisovu Knjigu Rekorda.Ovakav slucaj ne postoji u svjetu halo ba pa 6 puta ZAREDOM biti bilo kakav prvak a da ne kazem jos prvak EVROPE.

Pa kad bi bilo takmicenje u tracarenju i mahalanju u cemu smo mi bosanci stvarno medju jacima u svjetu opet ga nebi 6 puta bas zaredom osvojili.

5Sjedeća odbojka Empty Re: Sjedeća odbojka 30.05.10 13:22

muhovic

muhovic
"Sarajevo Open 2010" IRAN I FANTOMI U FINALU!!

U finalu 9. međunarodnog turnira u sjedećoj odbojci "Sarajevo Open 2010.", koji je danas počeo u dvorani "Ramiz Salčin" na Mojmilu, igrat će reprezentacija Irana i domaćin turnira OKI Fantomi.
Fantomi su u prvom polufinalnom meču pobijedili Rusiju s 3:1 (18:25, 25:19, 25:13, 25:22), dok je Iran savladao Njemačku s 3:0 (25:18, 26:24, 25:15).

Obje ekipe takmičenje po grupama okončale su na prvom mjestu. Fantomi su u A-grupi ostvarili maksimalne pobjede nad reprezentacijama Hrvatske, Mađarske i Njemačke, dok su Iranci u B-grupi savladali Rusiju te ekipe Hrabri i Start.

Finalni meč između OKI Fantomi i selekcije Irana na rasporedu je u nedjelju u 13 sati, dok dva sata ranije počinje meč za treće mjesto između Rusije i Njemačke.