Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/3]

johny

avatar
Pro-senior
Pro-senior
To je ocito, mislim, s obzirom na sagledano to sam mogao i sam zakljuciti.


Hoce li biti odgodjeno 3.kolo zbog repke?

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Okupljane repke je desetog augusta...

Salt City Pride

Salt City Pride
emire ti nisi nikakav navijac kunem ti se iskreno... brate vidis li ti sta ti pises?.... pa jedan normalan navijac svoje skupine nesto ovako nebi napisao na forumu, ja ti preporucujem da to izbrises.Ja sam apsolutno protiv takvih navijaca koji pisu u ime grupe, a nisu svijesni posljedica. Svim fukarama koji nemaju veze sa skupinom i koji napisu neku glupost o grupi ja se na ebem majke iskreno...da je neko bitan iz grupe nikad nebi pisao gluposti vec cekao da neko od ljudi koji su u toj forci prvi napisu svoje misljenje.

http://www.fukare.ba

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
Beast From The East Tz (citat):emire ti nisi nikakav navijac kunem ti se iskreno... brate vidis li ti sta ti pises?.... pa jedan normalan navijac svoje skupine nesto ovako nebi napisao na forumu, ja ti preporucujem da to izbrises.Ja sam apsolutno protiv takvih navijaca koji pisu u ime grupe, a nisu svijesni posljedica. Svim fukarama koji nemaju veze sa skupinom i koji napisu neku glupost o grupi ja se na ebem majke iskreno...da je neko bitan iz grupe nikad nebi pisao gluposti vec cekao da neko od ljudi koji su u toj forci prvi napisu svoje misljenje.

Nisam po tebi.Sacekaj sta ja to pisem...Kritikujes me sto pisem da smo cestitali Manijacima...da smo se sprdali na tribini sta je tu ruzno bgt.De mi reci???..Hoces i ime grupe da ti kazem?

Salt City Pride

Salt City Pride
ebe se mene pisi sta hoces ja samo znam da ni jedan pametan navijac nesto tako nece napisati , pa ti kako hoces :)

http://www.fukare.ba

johny

avatar
Pro-senior
Pro-senior
Naravno da je stav svih grupa u BiH, tako i Manijaka, da se ne pise po forumima u ime grupe. Ja sam, recimo, registrovan na vise foruma i ponekad pisem mozda sam na 2 aktivan, sem tm.org i man.ba. Ali, i kad bih imao dozvolu, opet ne bih nista pisao u ime grupe, jer stav grupe ce biti protumacen kao stav pojedinca, a to ne valja. Tako da sam recimo u povratku iz ZE samo napisao misljenje i iznio cinjenice, i to je to. Nikakve komentare i opaske nisam davao, koje bi se mogle protumaciti kao misljenje grupe, toliko. :D:

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
I ja sam rekao svoje misljenje ...nista protiv i ono sto se nesmije znati o mojoj grupi

Salt City Pride

Salt City Pride
ma sto se mene tice reko sam ti pisi, ali fakat ovo sto si napisao, ja zaista neznam kako bi se ponasali tvoji drugivi da to procitaju.Bez obzira koliko vama lose trenutno islo vi treba da ste skupa to je to.Uvjek mi imamo nesto protiv nekih ljudi sa tribine i takodjer ssam se ne slazem sa nekim ljudima na nasoj tribini, ali nema tih para da bi ja i jednu ruznu rijec napisao na forumu oprotiv tih ljudi i protiv njihovog zalaganja ili nezalaganja...skontat ces ti to poslije vijerovatno si mlad i danas svi se zalete na forume i pisu po onim dernek.ba ili slicnim forumima, ulaze u rasprave bez potrebe.To se zove debilizam iskreno receno i protiv tih ljudi sam apsolutno....znas nas forum fukare ba je nekad imao i 2000 clanova, a danas smo mi to srezali na jedno 100, ali provjerenih ljudi .....znaci ljudi koji su aktivni u grupi ili su u inostranstu, a stari su navijaci.Prije su svakakvi debili dolazili samo da bi napisali FUKARE SLOBODA DO GROBA i to im je potvrda da su navijaci :)... uzas sve takve smo istjerali koji su dosadni sa svojim glupim komentarima i sad je red uveden.Nemozes se vise registrovat pomocu trikova... prvo u zahtjevu kojeg dobijes moras poznavat 10 clanova sa tribine, a ujedno da i oni tebe poznaju, a sve je to radi debilizma nasih prvenstveno momaka koji jedva cekaju da pokupe neku informaciju na forumu i da onda ode se svadjat prepirat sa ostalim skupinama na onom derneku ... uzas je ono kad sam tamo usao i kad sam vidio rasprave i koji ljudi vode te rasprave ja sam samo rekao da sve te klince treba udaljit sa tribine nisu nam ni na tribini potrebni vise

http://www.fukare.ba

BloodRed

BloodRed
Pionir
Pionir
To se moze rijesavati i zasebnim forumima. Mi jednostavno imamo kategorije, oni koji su tu i koji zasluzuju biti tu i znaju sto rade, imaju zasebne privatne 'nevidljive' podforume unutar samog foruma za sve takve price, a inace se moze registrirati na 'obicne' svatko, ionako nema sta odatle pokupiti privatno ili interno, samo sto se takodjer bas radi cifri od nekad i do 2000 registriranih redovno brisu neaktivni i slicni korisnici koji apsolutno nicemu ne sluze.
Dosta takvih ili slicnih je kroz godine i izbaceno sa same tribine iz raznih razloga, pocevsi od 'samo Široki', do 'neslaganja sa stavovima grupe', 'privatnih interesa', itd. itd., cime naravno pati brojnost i zna cesto pogubno biti u tako malim sredinama, medjutim, u odnosu na ta vremena, dosta stvari popravljeno i puno ljepse izgleda, cisto jer oni koji su tu jednostavno ne odustaju unatoc brojnim komplikacijama. Samo tako se rijesavaju stvari.

johny

avatar
Pro-senior
Pro-senior
Johny (citat):Sta reci, solidno odradjeno gostovanje. Brojka od nesto vise od 300 ljudi, atmosfera dobra, navijanje solidno.
Sto se tice 'navijaca' Zmajeva, meni licno su smijesni. Ja ne znam zasto se uopste nazivaju navijacima :roll:


evo moj kratak osvrt koji sam napisao na bihsocceru, da se ne peglam sad ovdje :D:

Salt City Pride

Salt City Pride
Kako cujem alexie je bio gost kod adema, i adem je pokusao izvesti napad na otimanje rekvizita od alexia, ali taj napad je odbijen :)

http://www.fukare.ba

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Jesam ja njemu pokusao uzeti neki rekvizit, ali nazalost nisam mu imao sta uzeti...nije imao ni sal niti dres... :)

johny

avatar
Pro-senior
Pro-senior
Ma yebo sal, Adem je isao na trans :D:

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Ma ja,nista labavo :D:

Comrade aLexei

Comrade aLexei
Šef male raje
Šef male raje
Haha, Dadi su samo neki fajtovi u glavi, ccc :D: Ademe, hajd pogledaj gdje ti je dres :D:

Jesam, bio sam gost gore, drugi vikend zaredom, samo ovaj put bez Johnymana :P Ocekujem ih na proljece sest dana prije utakmice Velez - Zeljo u Mostaru :D:

Da vam ne zachatavam temu, pozdrav :P

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Ma Dado je pravi internet huligan :)

Joj ne mogu sad gledati gdje mi je dres,nisam kod kuce.Sad sam kod baye saigraca :) Ali dres je definitivno u mojoj sobi u ormaru :)

DOci cemo ja i Johny aBd i prije te utakmice.Doci cemo jedan dan kod tebe na iftar :D:

johny

avatar
Pro-senior
Pro-senior
Ma bit ce nesto, skontat cemo :D:

A trebali smo se nekako dogovoriti da ostanes da nocis ovdje u SA, jer ja nisam bio to po danu, bio sam u Gradaccu, ali sutradan bismo mogli jutarnju kaficu, i ispratimo te lagano za Mo. :D:

Comrade aLexei

Comrade aLexei
Šef male raje
Šef male raje
Ma nista ba, kako vi kazete :D: Poceo sam i pricati kao vi :D: Eto mene gore opet za koju sedmicu, prvo ima tekma sa vama na vasem stadionu BH tfio scena:desavanja i diskusije    sezona 2009/2010 - Page 2 371517

johny

avatar
Pro-senior
Pro-senior
Ma joj, ima u Sarajliju da te pretvorimo, i tebe i Emira, a Dadu pogotovo :D:

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Ma Dado je vec pravi Sarajlija.Da ga cujes kako prica :)

Salt City Pride

Salt City Pride
pa buraz meni je NANA SARAJKA SA BISTRIKA ja imam pola familije u Sarajevu...Inace dadina familija i ne potice bas iz Tuzle... djedovina mi je u Hercegovini odnosto grad Stolac to je od djeda, a od nane su u sarajevu... od stare familija mi je iz Tuzle to je to...

I ademe za to internet holigan samo ti mene zezaj

http://www.fukare.ba

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
:lol: :lol: Pa moram i ja tebe malo zajebavati :)

johny

avatar
Pro-senior
Pro-senior
Danas u Lukavici odlicna brojnosti i solidno navijanje. Vec na samom pocetku Sokolovi su se dali u akciju kamenjanja :lol: a potom kad je nasih 10 momaka izaslo oni su put pod noge, kao najvece picqurine su se isparili. Tokom utakmice bez vecih problema, i na samom izlazu opet pocinje medjusobno kamenjanje nas i njih. Glavni su mi nasi likova, bace kamen na drotove i bjeze :roll: Pocinje palijanje od strane acaba gdje nayebavaju momci koji nisu imali nikakve veze sa kamenjanjem simpatizera i koji su acabima stali na crtu. Neki nasi momci su i losije prosli nakon okrsaja sa drotovima, ali sta je tu je.

Sokolovi :lol: nadahnuce su mi :lol: , fkt smijesno, koreografija na pocetku 0. Navijanje 0, i da ne zaboravim da su dobili po picqi u belaju. Levati.

Kopirat cu ono sto sam napisao sa bihsoccera, da ga ne pisem ponovo.

johny

avatar
Pro-senior
Pro-senior
Evo da i ovdje postavim sa famoznim ENTITETSKE GRUPE, YEBEMO U DUPE:

BH tfio scena:desavanja i diskusije    sezona 2009/2010 - Page 2 I674448_prijedor2

BH tfio scena:desavanja i diskusije    sezona 2009/2010 - Page 2 I674447_prijedor

BH tfio scena:desavanja i diskusije    sezona 2009/2010 - Page 2 43516

Salt City Pride

Salt City Pride
kakva je to grupa? odakle su ovi i jeli ovo oduzet trans ili ne?

http://www.fukare.ba

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions