Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 5/5]

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Dijamant sve dogovorio sa Građanima ?!
Sitnice dijele Džeku od Cityja


Ako je vjerovati pisanju italijanskog Tuttomercata, bh. reprezentativni napadač Edin Džeko je pred samim potpisom za engleski Manchester City.

Iako je njemački Wolfsburg objavio kako neće pustiti Edina Džeku, nakon što nije stigla prava ponuda (teška 40 miliona eura) do 31. maja, italijanski Tuttomercato navodi kako je Dijamant dogovorio transfer u Manchester City.
Građani nisu odustajali od Džeke, a prvog strijelca Bundeslige iz prošle sezone će, po svemu sudeći, naredne sezone imati u svojim redovima. Posao bi, piše Tuttomercato, trebao biti okončan kada se sportski direktor Vukova Dieter Hoeness vrati sa godišnjeg odmora iz Španije.

Tako bi nekadašnji napadač Željezničara i Teplica zarađivao 4.2 miliona eura godišnje, a nije poznato na koliko će potpisati ugovor sa engleskim klubom.

Čini se da se nazire kraj svih špekulacija oko eventualne budućnosti Edina Džeke, kojeg su redom željeli Milan, Juventus, Chelsea, Arsenal, Liverpool, Tottenam, pa i Real Madrid...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Iako je trebao u Genovu
Goran Galešić, ipak, u Partizanu


Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine, Goran Galešić, karijeru će, ipak, nastaviti u beogradskom Partizanu, a ne u talijanskoj Genovi.
Iako su Galešić i Genoa bili postigli dogovor, navodno je naš reprezentativac od istog odustao, te je odlučio prihvatiti ponudu beogradskog Partizana.

Naš mladi reprezentativac prema pisanju srbijanskih medija jučer je bio u Beogradu na završnim pregovorima. Svi detalji su dogovoreni, a srbijanski mediji pišu da će danas Galešić potpisati ugovor.

Podsjetimo, Galešić je karijeru počeo u banjalučkom Borcu, da bi potom otišao u HIT Goricu za koju je u prošloj sezoni odigrao 25 utakmica i pritom postigao 7 golova.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Mladi bh. reprezentativac predstavljen u Beogradu
Galešić: Ostvario sam dječački san


Mladi bosanskohercegovački reprezentativac i sada već bivši igrač HIT Gorice, Goran Galešić, danas je i zvanično predstavljen kao novi igrač beogradskog Partizana.
Naš mladi reprezentativac i Partizan potpisat će sutra trogodišnji ugovor kad i zvanično počinje prelazni rok.

Novinarima je Galešića predstavio Albert Nađ, koji je naglasio da je naš mladi reprezentativac budućnost Partizana, a Galešić je na službenom predstavljanju rekao da je presretan što će igrati za klub za koji navija od djetinjstva.

"'Od djetinjstva mi je želja da zaigram za Partizan i danas sam ostvario svoj dječački san. Za ljubav prema Partizanu najzaslužniji je moj ujak, koji je također veliki partizanovac. Znam da će mi biti teško da se izborim za mjesto u timu, ali to mi je cilj i trudiću se maksimalno da ga ostvarim'', rekao je Galešić i dodao:

"Bila je zainteresovana Genova, kao i slovenački Maribor i Koper, ali kad sam čuo da me traži Partizan, dileme više nije bilo''

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Radeljić iz Genclerbirligija u Antalyaspor

Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ivan Radeljić, napustio je Genclerbirligi i karijeru će nastaviti u Antalyasporu.
Hrvatski mediji pišu da je nekadašnji reprezentativac BiH napustio Genclerbirligi, te da će naredne dvije sezone nositi dres Antalyaspora.

Radeljić je u dosadašnjoj karijeri nastupao za Slaven Belupo, Hajduk, Cottbus, Zadar, Šibenik, Inter iz Zaprešića, Cerezo Osaku i već spomenuti Genclerbirligi, a za našu reprezentaciju odigrao je 10 utakmica.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Kako tvrde izraelski mediji
MEDUNJANIN DOGOVORIO SA MACCABIJEM


Kako javljaju mediji u Izraelu, reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Medunjanin nalazi se nadomak potpisa za Maccabi iz Tel Aviva.
Navodno je reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Medunjanin već dogovorio uslove novog ugovora sa izraelskom ekipom i sada se čekaju pregovori sa Valladolidom.

Valladolid za našeg reprezentativca navodno traži 2,3 miliona eura, dok je Maccabi spreman platiti 1,5 milion eura, pa se očekuje da do naredne sedmice dva kluba postignu cijenu koja bi mogla sve zadovoljiti.

Španska ekipa prošle je sezone ispala iz španske Primere, a Medunjanin nije bio zadovoljan minutažom, te je odmah na kraju sezone krenuo u potragu za novim klubom.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Potvrđeno: MEDUNJANIN U PREGOVORIMA SA MACCABIJEM

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Medunjanin trenutno se nalazi u Tel Avivu, gdje pregovara sa Maccabijem oko transfera iz Valladolida.

Ovu je informaciju potvrdio i agent našeg reprezentativca Jesus Esteban, koji je potvrdio kako je na adresu Valladolida stigla prva ponuda iz Izraela.
"Tačno je da se nalazimo u pregovorima sa Maccabijem iz Tel Aviva. Pregovori su u toku, ali u ovom trenutku nije postignut još nikakav dogovor. Valladolid nam je rekao kako su spremni prodati Harisa, a on želi napustiti Španiju i okušati se negdje drugo", rekao je Esteban.

Medunjaninov ugovor sa Valladolidom ističe u ljeto naredne godine, a španska ekipa ga želi prodati prije nego naredne godine postane slobodan igrač.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Mladi bh. reprezentativac u Poljskoj
BUNOZA I SLUŽBENO NOVI IGRAČ WISLE


Mladi bh. reprezentativac Gordan Bunoza novi je član Wisle iz Krakowa, nakon što je uspješno prošao ljekarske preglede.

Iako su mladog Gordana Bunozu mediji povezivali sa zagrebačkim Dinamom, švicarskim Baselom, pa i sa engleskim Blackburnom, ovaj 22-godišnjak u narednoj sezoni nastupat će za poljsku Wilsu iz Krakowa.

"Puno toga sam čuo o Wisli i znam da je to najbolji poljski klub. Tu su još dva dobra kluba, Lech Poznan i Legia. Vidio sam grad i stvarno mi se sviđa", kazao je Bunoza za službenu internet stranice svog novog kluba.
Bivši igrač Karlovca doveden je u Krakow kako bi zamijenio poljskog reprezentativca Glowackog.

"Reprezentativac sam svoje zemlje i nadam se da ću biti dobra zamjena za Glowackog. U igri sam tvrd i agresivan", dodaje Bunoza.

Poljski novinar je Gordana potaknuo kako je Krakow lijep grad i kako tu žive lijepe djevojke...

"Da, znam da je lijep grad i da su ovdje djevojke lijepe, ali ja imam svoju djevojku koja će mi doći za mjesec dana", kroz smijeh će bivši igrač Karlovca, koji bi već sutra mogao zaigrati za Wislu, kada će poljska momčad imati prijateljsku utakmicu.

GARGERION

GARGERION
Kadet
muhovic (citat):LJEVAKOVIĆ NAJBOLJI IGRAČ FC TEPLICA !!

Potencijalni reprezentativac naše zemlje Admir Ljevaković proglašen je za najboljeg igrača FC Teplice u sezoni 2009/10, prema izboru navijača ovoga češkog kluba.

Naime, Ljevaković je u anketi koja je bila objavljena na internetskoj stranici kluba dobio najviše glasova, i na taj način mu je odato priznanje za sjajne partije u protekloj sezoni. Drugi naš internacionalac u redovima Teplica Ajdin Mahmutović, prema ovoj anketi zauzeo je četvrto mjesto.
Ljevaković koji se trenutno nalazi na odmoru u svom rodnom gradu Tešnju, izjavio je za naš portal da mu nagrada svakako imponuje, posebno ako se zna da je došla od onih zbog koga se najviše i trudi na terenu, aludirajući svakako na navijače.

„Za priznanje sam i ja saznao preko web portala kluba, s obzirom da sam trenutno na odmoru. Nagrada će mi samo poslužiti kao motiv da i dalje nastavim raditi kako bi još i više skrenuo pažnju na sebe“.

Inače, FC Teplice su nakon osvajanja jesenje titule češkog šampionata u nastavku odigrali znatno slabije, tako da su na kraju završili na četvrtoj poziciji. Novi šampion je ekipa Sparte iz Praga.
heheh ima on i brata igraju vezu obojica,aa ima i merzic u obrani ne znam je li otisao do sada i mahmo u napadu,inace prosle sezone bio sjajan ii nakon propadanja transfera u bundes ligu stvari po njegA KRENULe nizbrdo,jbga

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
GARGERION (citat):
muhovic (citat):LJEVAKOVIĆ NAJBOLJI IGRAČ FC TEPLICA !!

Potencijalni reprezentativac naše zemlje Admir Ljevaković proglašen je za najboljeg igrača FC Teplice u sezoni 2009/10, prema izboru navijača ovoga češkog kluba.

Naime, Ljevaković je u anketi koja je bila objavljena na internetskoj stranici kluba dobio najviše glasova, i na taj način mu je odato priznanje za sjajne partije u protekloj sezoni. Drugi naš internacionalac u redovima Teplica Ajdin Mahmutović, prema ovoj anketi zauzeo je četvrto mjesto.
Ljevaković koji se trenutno nalazi na odmoru u svom rodnom gradu Tešnju, izjavio je za naš portal da mu nagrada svakako imponuje, posebno ako se zna da je došla od onih zbog koga se najviše i trudi na terenu, aludirajući svakako na navijače.

„Za priznanje sam i ja saznao preko web portala kluba, s obzirom da sam trenutno na odmoru. Nagrada će mi samo poslužiti kao motiv da i dalje nastavim raditi kako bi još i više skrenuo pažnju na sebe“.

Inače, FC Teplice su nakon osvajanja jesenje titule češkog šampionata u nastavku odigrali znatno slabije, tako da su na kraju završili na četvrtoj poziciji. Novi šampion je ekipa Sparte iz Praga.
heheh ima on i brata igraju vezu obojica,aa ima i merzic u obrani ne znam je li otisao do sada i mahmo u napadu,inace prosle sezone bio sjajan ii nakon propadanja transfera u bundes ligu stvari po njegA KRENULe nizbrdo,jbga

..hehe,vidim da dobro poznajes ove nase mlade nogometase Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 5 452138

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 5/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions