Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 3/5]

samko74

samko74
Pro-senior
Pro-senior
Pa i u jnjega niste vjerovali sve sl;ucajno a vidi covjeka.

samko74

samko74
Pro-senior
Pro-senior
Kad pogledam u kakvoj su trenutnoj formi i sejo i vedo, i dzeko i miske i pjanic i spahic i golman supic pa prosto je nemoguce a da ne prodjemo i baraz i odemo na SP sa ovaim kosturom nase repke u ovakvoj formi jednostavno sve govori ne dacemo otici tek tako na SP nego cemo biti akobogda i hit SP kao sto je Hrvatska bila 1998.Sve mi nesto govori da bi moglo tim putem ici po nasu repku BiH, mozda jest preoptimisticno sad zvuci al eto vidite svi su proradili poceli davati golove i asistirati pa cak i spahic zabija jebote i asistira.

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
Uvjek sam vjerovao u Vedu cak mi je puno drazi od Dzeke ...al naravno nekad i sumnje dodju...

samko74

samko74
Pro-senior
Pro-senior
Pa i meni je vedo drazi jer ga jednostavno poznajem duze nego mnogi posto je ovdje igrao i nastupao za st louis college i davao golove kao niko dotada i postavljao rekord za rekordom i dok su se odavde za bosnu slale poruke da imamo izvanrednog talentiranog napadaca , rodjenog strejlca naravno svi su to sa nevjericom prihvatali sve dok jednom trener malde repke Zubanovic nije dosao i obisao ove bosansko-americke talente i na licu mjesta se uvjerio u njihov a tako i vedin kvalitet.Odmah poslije njegovog povratka iz amerike istog tog ljeta vedo prvo pocinje nastupati za mladu repku a poslije toga i pravi ytransfer u PSG preko Halilhodzica ustvari Hadzifejzovica dalje svi znate kako je bilo.Pa zbog svega tog nzajuci kako je islo sa vedom i kako je odavde "nas" dijasporac iz st louisa i sva mu je familija ( otac, mati i sestra) jos uvjek zive ovdje u st louisu tako da ga i ostali bosanski gradjani st louisa medju kojima sam i ja posebno dozivljavamo i ponosimo se posebno njime jer mi bosanci st louisa smo uvjek u njega vjerovali kad su ga mnogi otpisivali i kad je prelazio iz PSG u drugoligasa dijona i kad je iz dijona odlazio za Achen i poslije njegove ove zadnje povrede , mi smo uvjek znali i vjerovali ko je Vedo Ibisevic i kakav je to igrac i da se nikada nece predavati do zadnjeg kapi krvi i znoja borice se za svoju zemlju mada mu se to sve tek vide kad daje golove mada on i bez golova pruza odlicne partije koji neki "strucnjaci" to nikada ne vide.Jedino vide ovako kad vedo zabije hatrick onda kazu bravo vedo majstore , al vedo opet moze biti da sljedecih 10 kola ne zabije nijedan gol opet za nas bosance iz st louisa bice nas ponos i dika zauvjek mi smo uz vedu ibisevica.On je osvjetlao prije svega obraz nas bosanaca koji ovdje zivimo pa onda svih ostali.

Dzeku naravno volim takodje kao i sve nase reprezentativce al vedo je vedo, on je poseban i za njega je posebno mjesto u nasim srcima.

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
samko74 (citat):Pa i meni je vedo drazi jer ga jednostavno poznajem duze nego mnogi posto je ovdje igrao i nastupao za st louis college i davao golove kao niko dotada i postavljao rekord za rekordom i dok su se odavde za bosnu slale poruke da imamo izvanrednog talentiranog napadaca , rodjenog strejlca naravno svi su to sa nevjericom prihvatali sve dok jednom trener malde repke Zubanovic nije dosao i obisao ove bosansko-americke talente i na licu mjesta se uvjerio u njihov a tako i vedin kvalitet.Odmah poslije njegovog povratka iz amerike istog tog ljeta vedo prvo pocinje nastupati za mladu repku a poslije toga i pravi ytransfer u PSG preko Halilhodzica ustvari Hadzifejzovica dalje svi znate kako je bilo.Pa zbog svega tog nzajuci kako je islo sa vedom i kako je odavde "nas" dijasporac iz st louisa i sva mu je familija ( otac, mati i sestra) jos uvjek zive ovdje u st louisu tako da ga i ostali bosanski gradjani st louisa medju kojima sam i ja posebno dozivljavamo i ponosimo se posebno njime jer mi bosanci st louisa smo uvjek u njega vjerovali kad su ga mnogi otpisivali i kad je prelazio iz PSG u drugoligasa dijona i kad je iz dijona odlazio za Achen i poslije njegove ove zadnje povrede , mi smo uvjek znali i vjerovali ko je Vedo Ibisevic i kakav je to igrac i da se nikada nece predavati do zadnjeg kapi krvi i znoja borice se za svoju zemlju mada mu se to sve tek vide kad daje golove mada on i bez golova pruza odlicne partije koji neki "strucnjaci" to nikada ne vide.Jedino vide ovako kad vedo zabije hatrick onda kazu bravo vedo majstore , al vedo opet moze biti da sljedecih 10 kola ne zabije nijedan gol opet za nas bosance iz st louisa bice nas ponos i dika zauvjek mi smo uz vedu ibisevica.On je osvjetlao prije svega obraz nas bosanaca koji ovdje zivimo pa onda svih ostali.

Dzeku naravno volim takodje kao i sve nase reprezentativce al vedo je vedo, on je poseban i za njega je posebno mjesto u nasim srcima.

Nravno...jbg covjek umije igrati..iskreno da nikad nisam cuo za njega tek kad su ga u reprezentaciju pozvali...kad ga je Senad Hadzihafizbegovic pozvao u emisiju..talenat nema sta..kad smo vec kod talenata...Zec 2 gola zabi za pobjedu Sibenika :)

samko74

samko74
Pro-senior
Pro-senior
Imamo dobru buducnost za napad i sredinu terena da nam je naci jos buducnost za zadnjeg vezneog jer kad rahimic ode nemamo tu igreaca ajedino ako ciro medunjanina ne zovne i odbrana takodje al odbrana je jos relativno "mlada".Sve u svemu odlicna generacija koja moze komotno jos 7-8 godina zajedno igrati.A mozda poslije iducih kvalifkacija za evropsko poceti pomalo uvoditi mladje nove snage koje ce jednog dana ove sadasnje zvjezde zamjeniti.

ipetm

ipetm
Solidan vikend za nase reprezentativce u inostranim ligama.Džeko sa svojim Wolfsburgom napokon upisao pobjedu uz asistenciju Misimovica i dobru partiju Džeke.Džeko je postigao 10 golova i 5 puta asistirao,dok je Misimović postigao 6 golova i ima 6 asistencija.Vedad Ibišević pogodio u petom remiju Hofenhaima i to je bio 8 pogodak za Ibiševića uz 3 asistencije.
Haris Medunjanin usao i pogodio.Haris je svojim 3 golom donio vrlo bitan remi za Valladolid u borbi za opstanak.Miralem Pjanić nije ulazio u igru,a njegov Lyon je pobijedio sa 4-0.
Treba napomenuti da je pridošlica Panionisa iz Željezničara Edin Cocalić postigao svoj prvijenac i pobjedi Panionisa sa 3-2.

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Medunjanin fantastican gol zabio...


Takodjer,Muslimovic je bio strijelac za svoj tim.

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar

Bosnjaklino

Bosnjaklino
Kadet
Dzeko i Miske sinoc odigrali pravu utakmicu, Dzeko postigao (so) a Miske nije imo srece u zavrsnici.

http://www.mysoccerplace.net/video/dzeko-vs-villarreal

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Dzeko strasan...
Ibrahimovic je mala maca za njega :P

Bosnjaklino

Bosnjaklino
Kadet
Opet Ibisevic zabi gol mora da uhvati polako onu svoju pravu formu.

ipetm

ipetm
Vedad Ibisevic postigao ponovo pogodak za Hofenhajm i odigrao vrlo dobru utakmicu.Zvjezdan Misimovic pogodio za 0-1 protiv Hanovera.Ulaze nasi u formu vidjecemo u srijedu.

Bosnjaklino

Bosnjaklino
Kadet
Vidjecemo u srijedu ali Ghana je isto ipak jaka reprezentacija a i fizicki su spremniji mozda od nas i jaci.

ipetm

ipetm

Salt City Pride

Salt City Pride
dobar gol :)... Dzeko bi trebao u Arsenal da ode .Tu su svi napadaci se afirmisali.Prije svega Anelka i Henry, a i prijasnji napadaci.Svi nakon odlaska iz Arsenala nisu bili oni stari, a i prije dolaska u Arsenal.Znaci vjerujem da bi tu najvise napredovao.Samo da ne ide u Manchester jer se propast ko i Berbatov

http://www.fukare.ba

ipetm

ipetm
PJANIC ZABIO ZA POBJEDU LYONA

U okviru 36. kola francuskog fudbalskog prvenstva do sada je završeno devet susreta. U derbiju kola Lyon je pred svojim navijačima uspio svladati Auxerre (2:1), a pobjednički pogodak za Lyon postigao je naš reprezentativac Miralem Pjanić.

ipetm

ipetm
Emir Spahic najbolji igrac mjeseca aprila
Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 3 Aspaha123vvvvvvvvv99999

Kapiten našeg nacionalnog tima i vođa odbrane Montpelliera, Emir Spahić, proglašen je za igrača mjeseca aprila u izboru navijača ovog francuskog kluba.

Kapiten bosanskohercegovačke reprezentacije Emir Spahić nastavio je sa sjajnim igrama u svom Montpellieru, a navijači ovog kluba prepoznali su njegove kvalitete i dodijelili su mu prestižno priznanje.

U izboru za najboljeg igrača Montpelliera mjeseca aprila naš kapiten ubjedljivo je pobijedio, a navijači ovog francuskog kluba Spahiću su dali čak 68 posto glasova.

Spahić se od dolaska u Montpellier nametnuo kao stub odbrane ovog francuskog kluba, koji je ove sezone jedno od najprijatnijih iznenađenja fudbalskog prvenstva Francuske, a naš se kapiten probio i među najbolje odbrambene igrača kompletne Ligue 1.

ipetm

ipetm
ManU, Chelsea, Milan i Juve sjede za Džekinim stolom
Pored Mandžukića na Hoenessovoj i McClarenovoj listi je i Craig Bellamy (30), Ilkay Gundogan (19), te Kostarikanac Bryan Ruiz (25)

Ostalo je još šest dana! Narednog ponedjeljka u ponoć prestaje važiti klauzula po kojoj Edin Džeko, bez pitanja Wolfsburga, za „samo“ 40 milliona može otići iz Vučijeg grada.
Prema pisanju njemačkog „Bilda“ Manchester United, Chelsea, AC Milan i Juventus trenutno sjede za „poker-stolom“ na kojem je Dijamant glavni dobitak. Mjesto da „sjednu za sto“ i uzmu Dijamanta, prema pisanju „Bilda“, vrebaju još i Manchester City, Zenit St. Petersburg i veliki Real Madrid.

Odlazak Džeke njemačkim medijima nije više upitan, no upitno je koga će Dieter Hoeness u Steve McClaren dovesti da nadomjeste Kralja golova?

Protekle sedmice Hoeness je boravio u Austriji gdje je u prijateljskom ogledu Austrije i Hrvatske gledao napadača zagrebačkog Dinama Marija Mandžukića (24). Pored Mandžukića na Hoenessovoj i McClarenovoj listi je i Craig Bellamy (30) iskusni napadač Manchester Citya i Ilkay Gundogan (19) iz Nurnberga, te Kostarikanac Bryan Ruiz (25), napadač koji je u dresu Twentea pomogao McClarenu da dođe do titule prvaka Holandije.

„Ovih dana gledamo mnogo DVD-a“ – kazao je novinaru „Bilda“ Hoeness.

O svim pomenutim igračima Hoeness će danas porazgovarati sa Steveom McClarenom, a u večernjim satima možda bude poznato i ime prvog od barem dva napadača koja je Hoeness najavio dovesti kao alternativu prvom strijelcu Bundeslige.

I, naravno, iz sata u sat sve je bliži trenutak kada ćemo saznati čiji će dres nositi Edin Džeko naredne sezone.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..iskreno,ja bih volio kada bi on otisao u Englesku..nije samo sto je najjaca liga na svijetu,i sto su najljepsi tereni,nego i sto bi se on po meni snasao veoma dobro u Engleskoj..posto sam veliki navijac Arsenala,volio bi da predje u Arsenal,ali gdje god predje u Engleskoj,nece se pokajati... Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 3 371517 !!

ipetm

ipetm
I ja se slazem da treba otici u englesku a posebno u Arsenal jer Wenger forsira mlade igrace,mada sumnjam da ce ga dovesti zbog toga sto su doveli Chamakha,sto znaci nema vise para,jedino ako puste Fabregasa.

ipetm

ipetm
Zec sutra potpisuje za Genclerbirligi?

Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 3 Erminzechp555v


Prema neslužbenim informacijama Zec i Šibenik trebali bi podijeliti 900 hiljada eura od odštete, dok bi bh. reprezentativac godišnje zarađivao oko milion maraka

Ermin Zec, fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine na sutrašnjem okupljanju našeg državnog tima u Štokholmu, trebao bi doći iz Turske i to kao igrač Genclerbirligija!

Tako bar pišu hrvatski mediji. Marko Karađole, predsjednik Šibenika za Index je potvrdio da će se sutra finalizirati pregovori sa Turcima.

“Privodimo kraju neke detalje, ali to bi trebalo biti to - Zec bi trebao karijeru nastaviti u Turskoj”, rekao je Karađole, dodavši:

“Ne želim pominjati finansijski dio cijele priče. To neka ostane poslovna tajna. Mi smo u svakom slučaju zadovoljni”.

Prema neslužbenim informacijama Zec i Šibenik trebali bi podijeliti 900 hiljada eura od odštete (iako se ranije pominjala cifra od 2,5 miliona eura!), dok bi bh. reprezentativac godišnje zarađivao oko milion maraka. Takođe, i njegov matični klub, bugojanska Iskra, dobit će svoj dio kolača, u visini od 100 hiljada eura.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ipetm (citat):I ja se slazem da treba otici u englesku a posebno u Arsenal jer Wenger forsira mlade igrace,mada sumnjam da ce ga dovesti zbog toga sto su doveli Chamakha,sto znaci nema vise para,jedino ako puste Fabregasa.

..pustice oni Fabregasa Barsi,a nek uzmu Dzeku...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ipetm (citat):Zec sutra potpisuje za Genclerbirligi?

Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 3 Erminzechp555v


Prema neslužbenim informacijama Zec i Šibenik trebali bi podijeliti 900 hiljada eura od odštete, dok bi bh. reprezentativac godišnje zarađivao oko milion maraka

Ermin Zec, fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine na sutrašnjem okupljanju našeg državnog tima u Štokholmu, trebao bi doći iz Turske i to kao igrač Genclerbirligija!

Tako bar pišu hrvatski mediji. Marko Karađole, predsjednik Šibenika za Index je potvrdio da će se sutra finalizirati pregovori sa Turcima.

“Privodimo kraju neke detalje, ali to bi trebalo biti to - Zec bi trebao karijeru nastaviti u Turskoj”, rekao je Karađole, dodavši:

“Ne želim pominjati finansijski dio cijele priče. To neka ostane poslovna tajna. Mi smo u svakom slučaju zadovoljni”.

Prema neslužbenim informacijama Zec i Šibenik trebali bi podijeliti 900 hiljada eura od odštete (iako se ranije pominjala cifra od 2,5 miliona eura!), dok bi bh. reprezentativac godišnje zarađivao oko milion maraka. Takođe, i njegov matični klub, bugojanska Iskra, dobit će svoj dio kolača, u visini od 100 hiljada eura.

..ovo je ako se ne varam 2.ligas Turske...a gdje nadje da tu predje...e hoce se dobro provest...

ipetm

ipetm
muhovic (citat):
ipetm (citat):Zec sutra potpisuje za Genclerbirligi?

Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 3 Erminzechp555v


Prema neslužbenim informacijama Zec i Šibenik trebali bi podijeliti 900 hiljada eura od odštete, dok bi bh. reprezentativac godišnje zarađivao oko milion maraka

Ermin Zec, fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine na sutrašnjem okupljanju našeg državnog tima u Štokholmu, trebao bi doći iz Turske i to kao igrač Genclerbirligija!

Tako bar pišu hrvatski mediji. Marko Karađole, predsjednik Šibenika za Index je potvrdio da će se sutra finalizirati pregovori sa Turcima.

“Privodimo kraju neke detalje, ali to bi trebalo biti to - Zec bi trebao karijeru nastaviti u Turskoj”, rekao je Karađole, dodavši:

“Ne želim pominjati finansijski dio cijele priče. To neka ostane poslovna tajna. Mi smo u svakom slučaju zadovoljni”.

Prema neslužbenim informacijama Zec i Šibenik trebali bi podijeliti 900 hiljada eura od odštete (iako se ranije pominjala cifra od 2,5 miliona eura!), dok bi bh. reprezentativac godišnje zarađivao oko milion maraka. Takođe, i njegov matični klub, bugojanska Iskra, dobit će svoj dio kolača, u visini od 100 hiljada eura.

..ovo je ako se ne varam 2.ligas Turske...a gdje nadje da tu predje...e hoce se dobro provest...

Genclerbirligi zavrsio na 10 mjestu ove sezone.Trener je Thomas Dol .Tu je i nas nekadasnji reprezentativac Ivan Radeljic.A i ja mislim da je Zec pogrijesio sto ode u tursku,pozurio negdje a bilo bi sigurno jos ponuda mlad je on.

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 3/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | Sports and Hobbies | Collectives sports | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions