Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/9]

Striker

Striker
Generalno o A reprezentaciji

http://www.footballcentar.net

LoC_DoG

LoC_DoG
Pro-senior
Pro-senior
Sutra(09.6.2009) igramo u Cannes-u(Francuska) prijateljsku utakmicu protiv reprezentacije Omana u 17:00 sati.Nadam se pobjedi sto je i za ocekivat od ovih nasih dijamanata.Sretno nasim momcima. (so)

Hammers

Hammers
Kadet
Pa realno je ocekivati pobijedu mada nije ni Oman bebazlena repka pa da se sad ocekuje neka visoka pobijeda nasih momaka ,nadam se da ce Ciro smrad dati vise minutaze Stili ne kao protiv novinara jebenih 20 min i to kada su svi nasi glavni igraci izasli...

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
Bit ce tesko sutra ....volio bi da pobjedimo ....nije ni Oman za baciti ..SRETNO MOMCI!!!



EmiRZ88: komentar modifikovan dana: 08.06.09 15:40; prepravljeno ukupno 1 puta

Hammers

Hammers
Kadet
Ma jock ba nista od Ibisevica da rizikuje karijeru protiv jednog Omana Generalno o A reprezentaciji 39753

Bosnian

Bosnian
Junior
Junior
Hammers (citat):Pa realno je ocekivati pobijedu mada nije ni Oman bebazlena repka pa da se sad ocekuje neka visoka pobijeda nasih momaka ,nadam se da ce Ciro smrad dati vise minutaze Stili ne kao protiv novinara jebenih 20 min i to kada su svi nasi glavni igraci izasli...
Jebiga jarane, nije Ciro zasluzio da ga zoves smradom. Ipak je dosta toga napravio dosad. Sto se tice Stilica, mogo mu je dat vise prilika, ali realno on nema mjesta u prvih 11. Nadam se da ce Pjana zamjenit Misketa u Armeniji a ne Stilic. Samo nikako ne kontam kako onaj Muratovic uvjek igra. Valjda nece, kad Bajramovic pocne igrat redovno.

Comrade aLexei

Comrade aLexei
Šef male raje
Šef male raje
Stvarno imamo napad kojega se svi boje i moraju tako :) Ali cim lopta predje na nasu polovinu, drama je .. Zato je potrebno da nam Zlatan pocne igrati sto prije. Ne znam sutrasnji sastav, ali cemo dobiti, 'ta ce Oman, ko je to? mr green

GARGERION

GARGERION
Kadet
tako je comrade,ljudi tamo cuvaju koze i kazu hajmo igrati i eto ih... :D

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
hahaha Hoce li biti prenos na TV?

LoC_DoG

LoC_DoG
Pro-senior
Pro-senior
hoce u 17:00 na BHT1 bounce

Comrade aLexei

Comrade aLexei
Šef male raje
Šef male raje
O hvala ti care, ja sam zivio u ubjedjenju da je nekad veceras utakmica Generalno o A reprezentaciji 39753

Dobro, jel zna neko sastav i to? :) Hvala ..

LoC_DoG

LoC_DoG
Pro-senior
Pro-senior
Na golu bi trebao stajati Supić, a zadnju liniju će sačinjavati Emir Spahić, Boris Pandža i Adnan Mravac. Po bokovima će biti Sanel Jahić (desno) i Sejad Salihović (lijevo). Elvir Rahimić će koordinirati veznim redom, a u vezi će biti još i Samir Muratović i Zvjezdan Misimović, dok su dva mjesto u napadu rezervisana za Edina Džeku i Senijada Ibričića.

Ciro je rekao da nece mjenjati pa valjda ce to tako izgledati (so)

JameS

JameS
Pionir
Pionir
BIH ili Omana :lol: na neam pojma samo znam da cemo im dati najmanje 3 gola veceras :D

Comrade aLexei

Comrade aLexei
Šef male raje
Šef male raje
Cuj Ibricic u spicu, a sto ga zele prodati po svaku cijenu :lol:

LoC_DoG

LoC_DoG
Pro-senior
Pro-senior
to je Cirin "sin" on mora biti :)

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Evo sastava:Supić,Spahić,Jahić,Rahimić,Ibričić,Džeko,Salihović,Muratović,Pandža,Misimović i Topić ;)

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
1:0 Džeko,komentar nije potreban :D

1:1,plus Oman fulio penal :silent:

2:1 golčina Salihovića

Comrade aLexei

Comrade aLexei
Šef male raje
Šef male raje
Comrade aLexei (citat):Stvarno imamo napad kojega se svi boje i moraju tako :) Ali cim lopta predje na nasu polovinu, drama je .. Zato je potrebno da nam Zlatan pocne igrati sto prije. Ne znam sutrasnji sastav, ali cemo dobiti, 'ta ce Oman, ko je to? mr green

Sada znam mr green

JameS

JameS
Pionir
Pionir
a bas smo smjesno odigrali...i na kraju opet pobjedili...Stila usao tek u 90min. sta reci Ciro ga bas i ne gotivi nesto :roll:

LoC_DoG

LoC_DoG
Pro-senior
Pro-senior
Usao bi Stilic prije sigurno da smo mi vodili al Ciro je htio pobjedu pa nije smio vadit Misimovica iz igre.neznam samo ko ce mjenjat Misketa u sledecoj utakmici jer nemoze Miske igrat zbog kartona pa ili ce Pjanic ili Stilic zaigrati od pocetka.

Hammers

Hammers
Kadet
Nema Stila manadzera da gurne par hiljadarki u dzep Ciri zato nije igrao :lol:

Bosnian

Bosnian
Junior
Junior
Fakat mi je vise pun qurac Stilica. Covjek nema mjesta u prvih 11. To je ocito, Bogami ko da je Messi. Nadam se da ce Pjanic igrat u Armeniji, i da ce Salihovic bit u veznom, a Jahic na lijevom krilu/beku. Do tad ce se jos valjda Ibisevic vratit, pa necemo morat gledat Ibricica.

JameS

JameS
Pionir
Pionir
Bosnian (citat):Fakat mi je vise pun qurac Stilica. Covjek nema mjesta u prvih 11. To je ocito, Bogami ko da je Messi. Nadam se da ce Pjanic igrat u Armeniji, i da ce Salihovic bit u veznom, a Jahic na lijevom krilu/beku. Do tad ce se jos valjda Ibisevic vratit, pa necemo morat gledat Ibricica.
ne kazem da covjek treba da igra u prvih 11...ali kad su prijateljske bar mu jedno poluvrjeme treba dati jbt da se covjek dokaze 8)

TaLiBaN

TaLiBaN
Pro-senior
Pro-senior
Štilić bi trebao imati veću minutažu u A timu...
Mislim da je čovjek zaslužio...Igra odlično a i u odličnoj je formi...

http://nkpriluk.tk

damir_fukara

damir_fukara
Pionir
Pionir
Vrlo dobri...samo nemislim da ce mo zadugo bit ovakvi..

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/9]

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions