Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/12]

1Transferi!!!! Empty Transferi!!!! 09.06.09 14:15

LoC_DoG

LoC_DoG
Pro-senior
Pro-senior
Ovde cemo pisati o transferima za sezonu 09/10

2Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 16:16

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
Kaka=Real
Villa=Real
Gomez=Bayern
Olic=Bayern
............
To je sto sam ja upratio ...mozda znam jos al nemogu se sjetiti

3Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 17:37

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Džeki Milan nudi godisnju zaradu od 2 miliona eura,dok mu Wolfsburg nudi 2,5 :)
Joj jebote,kolko je napredovo...U Želji dok je bio svi su ga zvali kloc,a gledaj ga sada...Za jednu godinu zaradi ko Željo za 2-3 godine :roll:

4Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 17:39

Comrade aLexei

Comrade aLexei
Šef male raje
Šef male raje
To je nas mentalitet :)

Di Canio produzio ugovor sa Lecceom mr green

5Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 17:40

LoC_DoG

LoC_DoG
Pro-senior
Pro-senior
sad pisu da ce mu Volfsburg dat 4,5 mil eura po sezoni samo da ostane jos jednu godinu jer kontaju da ce sledece godine moci zaraditi na njemu puno vise jer ce igrati u ligi prvaka i dokazati se i tamo.
Iskreno volio bi da ostane. ;)

6Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 17:43

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
I ja bih volio da ostane,ali ako ostane i Misimovic ;)

7Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 17:46

LoC_DoG

LoC_DoG
Pro-senior
Pro-senior
Ostat ce Miske vjerovatno,jos se Volfsburg raspituje za Semira Stilica pa kad bi i njeg doveli kako bi to blo lijepo gledat 3 Bosanca u jednoj ekipi.Bilo bi vise nasih zastava na tribinama neg njemackih. mr green

8Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 20:10

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
:D Volio bih to,ali ne vjerujem da ce se desit ;)
Govorim za Stilu.

9Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 20:22

JameS

JameS
Pionir
Pionir
adem (citat):Džeki Milan nudi godisnju zaradu od 2 miliona eura,dok mu Wolfsburg nudi 2,5 :)
Joj jebote,kolko je napredovo...U Želji dok je bio svi su ga zvali kloc,a gledaj ga sada...Za jednu godinu zaradi ko Željo za 2-3 godine :roll:
molim??? 2,5 mil.eura u Zelji ne moze zardati ni za citavu karijeru,a kamoli za 2,3 god. :lol: :lol: :lol:

10Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 20:25

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Nisam mislio on u Želji da zaradi toliko,vec Željo ne može toliko zaraditi za 2-3 sezone :D
Kontas? :)

11Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 09.06.09 20:39

JameS

JameS
Pionir
Pionir
adem (citat):Nisam mislio on u Želji da zaradi toliko,vec Željo ne može toliko zaraditi za 2-3 sezone :D
Kontas? :)
a izvini...nisam bas najbolje pohvatao rjeci :lol: :lol:

12Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 12.06.09 21:50

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
C Ronaldo u Real

13Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 13.06.09 1:58

Striker

Striker
Svasta Real sve te zvijezde dovodi ali nikad nista..Imaju tim svih zvijezda svijeta ko nato su jaki..ali nece ih nesto

http://www.footballcentar.net

14Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 16.06.09 19:01

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
adem (citat):Džeki Milan nudi godisnju zaradu od 2 miliona eura,dok mu Wolfsburg nudi 2,5 :)
Joj jebote,kolko je napredovo...U Želji dok je bio svi su ga zvali kloc,a gledaj ga sada...Za jednu godinu zaradi ko Željo za 2-3 godine :roll:

Znam Dzeku od kako je igrao u Zelji svaki vikend je dolazio na Mladost u Kakanj igrat neke utakmice i uvjek sam sjedio sa njim ....(Imam rodbine u kaknju pa idem ....a uvjek budu utakmice Celik-Zeljo,Mladost-Sarajevo ko neki turnir i tako ...)pricao sam sa njim...uopste nije ima kondicije .....rijetko kad da je dolazio do prilike da suta ....i kad dodje promasi ....a vidi sad .... :D

15Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 16.06.09 21:19

Salt City Pride

Salt City Pride
da hoce ovaj real propast volio bi neg ista :)


Sto se tice Dzeke ebiga ima dobru ponudu i ja bi je prihvatio jer nikad neznas sta se moze desiti u slijedecoj sezoni.Moze se desiti nedaj boze nesretna povreda kao Ibisevicu i onda sve iz pocetka gdje mu cijena opada.Njemu je ovo zivotna prilika on navja za milan i sigurno da ce mu upast kasika u med ako kojim slucajem nastavi karijeru u crveno crnim.Znam svi mi kazemo najbolje mu je ostati u wolsburgu i ja se sa tim slazem, ali ebiga ipak dobija dobru lovu u milanu i uz to kao sto sam naveo navijac je milana i ko zna hoce li mu se slijedece godine pruziti ista prilika jer nebih da suhu vezem oko toga bojim se samo da se ne desi neka povreda jer vazda nas Bosance prati neki peh sto se tice toga neda nam se nikako nazalost.

http://www.fukare.ba

16Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 19.06.09 8:37

Striker

Striker
Majko draga Juninho ode tamo u arape Transferi!!!! 39753 koji ce qurac tamo...Juninho potpisao za Al Gharafu
Katarski nogometni klub Al-Gharafa, koji je do 2004. godine nosio naziv Al-Ittihad, objavio je na svojim internet stranicama da je potpisao saradnju s Brazilcem Juninhom Pernambucanom (34).
Sada već bivši veznjak Lyona potpisao je Al Gharafom dvogodišnji ugovor koji će ga u tom katarskom klubu zadržati do kraja sezone 2010/11. Iako zasad nije objavljena visina ovog transfera, nagađa se da je Al Gharafa Lyonu platila odštetu od nekih 2,5 miliona eura.

Na Juninhovom službenom predstavljanju u bili su prisutni svi članovi klupske hijerarhije, te je objavljeno da će Brazilac nositi dres s brojem 5.

Juninho u Al Gharafu stiže iz Lyona u kojem je u osam provedenih godina ostavio dubok trag. Veznjak poznat po svojem topovskom izvođenju slobodnih udaraca je vodio tim do sedam naslova prvaka u Le Championnatu. Ukupno je postigao 100 golova za Lyon, te je sa 18 postignutih golova u Ligi prvaka najbolji strijelac kluba u historiji tog najelitnijeg klupskog nogometnog takmičenja.
Njegov novi klub Al Gharafa dvostruki je uzastopni katarski prvak.
Transferi!!!! Juninh10

http://www.footballcentar.net

17Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 19.06.09 14:29

Hammers

Hammers
Kadet
NEk je otisao hvala Bogu taman da ga zamjeni Pjanic ;)

18Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 19.06.09 18:19

TaLiBaN

TaLiBaN
Pro-senior
Pro-senior
Ovo je najbolji igrac Lyona svih vremena...
Dobro je sada neka ga Pjanic mijenja...

http://nkpriluk.tk

19Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 20.06.09 0:04

adem

adem
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Roque Santa Cruz presao u Man City za 18 miliona funti ;)

20Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 20.06.09 13:23

Bosnian

Bosnian
Junior
Junior
adem (citat):Roque Santa Cruz presao u Man City za 18 miliona funti ;)
Haha ludjaka. Za njega dat toliko para je lkudilo. Prosle sezone dao mozda 5 golova.

21Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 20.06.09 13:24

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
Bosnian (citat):
adem (citat):Roque Santa Cruz presao u Man City za 18 miliona funti ;)
Haha ludjaka. Za njega dat toliko para je lkudilo. Prosle sezone dao mozda 5 golova.

Nemoj pricat gluposti ...Roke jos dok je u Bayernu igrao bio je odlican i evo i ove godine ....

22Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 20.06.09 13:35

TaLiBaN

TaLiBaN
Pro-senior
Pro-senior
Prošlo je njegovo vrijeme davno...
Ovo je još jedna propala investicija Manchester City-ja

http://nkpriluk.tk

23Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 20.06.09 13:36

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
TaLiBaN (citat):Prošlo je njegovo vrijeme davno...
Ovo je još jedna propala investicija Manchester City-ja

Nije,Nije ..brate on mi je bio najbolji igrac ..ja sam ga gledao dok si ti Pokemone,Dragenbol ....

Ja ti kazem da ce briljirat u City-u

24Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 20.06.09 13:48

TaLiBaN

TaLiBaN
Pro-senior
Pro-senior
Idi ba Emire obriši sline i idi igraj klisa...
Gledao sam ga i ja i kad je igrao u Bayern-u i sad u Blackburnu i Bgm ako je tebi neki učinak dati 4 gola u cijeloj sezoni, onda si ti neki poseban tip...
Govorim ti čovjek nije u formi a i da jeste, Manchester City sa obzirom kakve pare ima mogao je boljeg naći...

http://nkpriluk.tk

25Transferi!!!! Empty Re: Transferi!!!! 20.06.09 13:56

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
TaLiBaN (citat):Idi ba Emire obriši sline i idi igraj klisa...
Gledao sam ga i ja i kad je igrao u Bayern-u i sad u Blackburnu i Bgm ako je tebi neki učinak dati 4 gola u cijeloj sezoni, onda si ti neki poseban tip...
Govorim ti čovjek nije u formi a i da jeste, Manchester City sa obzirom kakve pare ima mogao je boljeg naći...

Kakve ba sline kakva klisa (vidim jos toga igras) ....Pa de se dogovori jel 4 ili 5 golova dao ...a nije vazno brate zabiti vazno je i asistirati vazno je biti i igrac kola odigrati dobru partiju ..a i kakvu je minutazu dobiju to je sasvim dovoljno

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/12]

Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions