Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Ko će biti novi prvak Svijeta?

Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap11%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 11% [ 1 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap33%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 33% [ 3 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap22%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 22% [ 2 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap0%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap0%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap0%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap11%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 11% [ 1 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap0%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap11%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 11% [ 1 ]
Generalna diskusija o SP 2010 Vote_lcap11%Generalna diskusija o SP 2010 Vote_rcap 11% [ 1 ]
Ukupno glasova : 9


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/2]

ipetm

ipetm
Generalna tema o SP. Vijesti, predviđanja...



ipetm: komentar modifikovan dana: 28.05.10 16:33; prepravljeno ukupno 2 puta

Striker

Striker
Navijam za Holandiju i volio bi a mislim da i mogu nesto postici ovo svijetsko imaju veoma dobar i kvalitetan tim samo ako ga budu znali iskoristiti..Po meni nekako je najaca grupa G Brazil,Suvisno je govoriti Portugal pa i obala slonovace sve tri izuzetno jake ekipe a ovu cemo koreju odpisati :) ipak bice veoma znimljivo svijetsko i nadam se da akobogda necu propustiti ni jedne utakmice..Sretno svim zemaljama svijeta !

http://www.footballcentar.net

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..ja navijam za Englesku,a po meni favoriti za osvajanje su oni,Spanjolci,Argentinci,te Brazilci...i mislim da ce od autsajdera najvise dogurati Srbija...mogla bi cak i do polufinala... Generalna diskusija o SP 2010 371517 !!

ipetm

ipetm
Ja navijam za Brazil i mislim da mogu daleko.Nemaju mnogo jake igrace ali su jaki kao kolektiv,nesto slicno kao 2002 kada ih nitko nije smatrao za favorite oni su se prosetali Korejom i Japanom.
Od iznenadenja mislim da Obala s Drogbom moze daleko ako prode grupu.

ipetm

ipetm
Milovan Rajevac bez prve zvijezde u Južnoj Africi
Generalna diskusija o SP 2010 Essienf

Michael Essien ne igra na Svjetskom prvenstvu

Michael Essien neće igrati na predstojećem Svjetskom prvenstvu u nogometu za reprezentaciju Gane, objavila je večeras liječnička služba ove afričke reprezentacije.

Essien je u januaru doživio tešku povredu koljena zbog koje je propustio ostatak sezone, ali se nadao kako može zaliječiti povredu do početka prvenstva. Ipak, medicinsko osoblje Gane danas je izvršilo detaljan pregled i utvrdilo da prva zvijezda Gane neće moći pomoći svojim suigračima u utakmicama protiv Njemačke, Srbije i Australije.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..zao mi je zbog Essiena,Gana ce biti mnogo oslabljena bez njega..sa njim bi se sigurno borili za tu 2. poziciju,koja vodi dalje..ovako sumnjam da mogu ista...

thunder93

thunder93
Pionir
Pionir
Ja navijam za Španiju i Nigeriju....:D Generalna diskusija o SP 2010 43516

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
CASILLAS: LOPTA ZA SP JE UŽASNA!!

Nakon brazilskog golmana Julija Cesara još jedan velikan među stativama se požalio na loptu kojom će se igrati predstojeće Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi.
„Lopta je užasna. Stvarno je žalosno da jedno tako veliko takmičenje kao što je Svjetsko prvenstvo ima loptu s tako jako lošim karakteristikama. Nisu golmani jedini koji se žale na loptu “, izjavio je nakon utakmice protiv Saudijske Arabije čuvar mreže Reala i španske reprezentacije, Iker Casillas.

Bosnjaklino

Bosnjaklino
Kadet
muhovic (citat):CASILLAS: LOPTA ZA SP JE UŽASNA!!

Nakon brazilskog golmana Julija Cesara još jedan velikan među stativama se požalio na loptu kojom će se igrati predstojeće Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi.
„Lopta je užasna. Stvarno je žalosno da jedno tako veliko takmičenje kao što je Svjetsko prvenstvo ima loptu s tako jako lošim karakteristikama. Nisu golmani jedini koji se žale na loptu “, izjavio je nakon utakmice protiv Saudijske Arabije čuvar mreže Reala i španske reprezentacije, Iker Casillas.

Mnogi se zale na tu loptu kao da nije pravi fudbal i da je za golmane totalno nepridvidljiva. Ne znam jer je nisam koristio ali valjda adidas nebi dao fusere za SP. Isto tako igraci kazu da brzo ide u vis i sta ja znam sad da se ne desi da se lopta promjeni za SP izdanje NIKE Generalna diskusija o SP 2010 2010

ipetm

ipetm
Zimbawe - Brazil 0:3 (Bastos 42, Robinho 43, Elano 57)

ZIMBAWE: Sibanda - Rambanapasi, Nengomasha, Mawnjali, Musona, Mapemba, Makonese, Karuru, Jambo, Benjani, Antipas.

BRAZIL: Julio Cesar, Thiago Silva, Maicon, Lucio, Bastos - Gilberto Silva, Melo, Elano, Kaka - Robinho, Fabiano.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Bosnjaklino (citat):
muhovic (citat):CASILLAS: LOPTA ZA SP JE UŽASNA!!

Nakon brazilskog golmana Julija Cesara još jedan velikan među stativama se požalio na loptu kojom će se igrati predstojeće Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi.
„Lopta je užasna. Stvarno je žalosno da jedno tako veliko takmičenje kao što je Svjetsko prvenstvo ima loptu s tako jako lošim karakteristikama. Nisu golmani jedini koji se žale na loptu “, izjavio je nakon utakmice protiv Saudijske Arabije čuvar mreže Reala i španske reprezentacije, Iker Casillas.

Mnogi se zale na tu loptu kao da nije pravi fudbal i da je za golmane totalno nepridvidljiva. Ne znam jer je nisam koristio ali valjda adidas nebi dao fusere za SP. Isto tako igraci kazu da brzo ide u vis i sta ja znam sad da se ne desi da se lopta promjeni za SP izdanje NIKE Generalna diskusija o SP 2010 2010

..lopta nije losa za igrace,ali skoro se svi golmani zale na nju..ako je ovo istina da je takva lopta,onda ce svjetsko biti grozno,jer onda svi favoriti na papiru padaju u vodu...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ipetm (citat):Zimbawe - Brazil 0:3 (Bastos 42, Robinho 43, Elano 57)

ZIMBAWE: Sibanda - Rambanapasi, Nengomasha, Mawnjali, Musona, Mapemba, Makonese, Karuru, Jambo, Benjani, Antipas.

BRAZIL: Julio Cesar, Thiago Silva, Maicon, Lucio, Bastos - Gilberto Silva, Melo, Elano, Kaka - Robinho, Fabiano.

...znaci igrao je sa Maiconom na desnom beku,a ja mislim da ce i Alves dobiti priliku na svjetskom,ali u veznom redu...sa tom formacijom je Brazil jedan od vecih favorita za osvajanje...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
FA SAOPŠTIO: FERDINAND PROPUŠTA SP!!

Engleski nogometni savez potvrdio je vijest da Rio Ferdinand, stoper Manchester Uniteda, propušta Svjetsko prvenstvo.
Rio Ferdinand (31) povrijedio se na jučerašnjem treningu Engleske u Južnoafričkoj Republici. Nakon dodatnih pregleda se saznalo da se radi o povredi koljena, što će iskusnog 31-godišnjeg defanzivca udaljiti sa terena tokom Svjetskog prvenstva. Ferdinandu će biti potrebno 4-6 sedmica za potpuni oporavak.

U službenom priopćenju je FA saopštio kako će Liverpoolov veznjak Steven Gerrard preuzet će ulogu kapitena momčadi Fabio Capella, a Michael Dawson, stoper Tottenhama, dodatno je pozvan umjesto Ferdinanda.

Glavni favoriti za Ferdinandovo mjesto su Ledley King i Jamie Carragher. Dakle, jedan od njih dvojice će sa Terryjem sačinjavati stoperski dvojac u duelu sa SAD-om 12. juna.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Posljednja provjera pred SP
ŠPANIJA DEMOLIRALA POLJSKU


Najveći favorit za osvajanje naslova svjetskog prvaka, reprezentacija Španije, pokazala je svoju moć u posljednjoj provjeri pred početak Svjetskog prvenstva.
Furija je sa visokih 6:0 deklasirala Poljsku, a selektor Vicente del Bosque na raspolaganju je imao kompletan sastav. A kad je Španija u punom sastavu, onda se protivniku obično ne piše dobro.

Nakon slabije igre i minimalne pobjede protiv Južne Koreje, Španci su pokazali moć protiv Poljske, poslavši poruku ostalim ekipama u Africi. Novi igrač Barcelone David Villa u 12 minuti načeo je mrežu Poljaka. Tri minute kasnije njegov dojučerašnji saigrač iz Valencije David Silva povisio je na 2:0, a s tim se rezultatom otišlo na odmor.

U sedmoj minuti nastavka Xabi Alonso povisio je na 3:0, a u 59. Cesc Fabregas postiže gol za visokih 4:0. Razbijene Poljake dokusurili su Fernando Torres u 76. minuti i Pedro Rodriguez devet minuta prije kraja utakmice.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Kvote na kladionicama za pobjednika prvenstva:

Spanija 5
Brazil 5,50
Argentina 7,50
Engleska 8
Nizozemska 11
...
Srbija 60
...
Slovenija 250
...
Novi Zeland 1000
Sjeverna Koreja 1000

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Kvote na kladionicama za najboljeg strijelca prvenstva:

David Villa 9
Rooney 11
Messi 11
Luis Fabiano 12
Torres 13
...
Zigic 80
...
Jovanovic 120

Striker

Striker
Brazil i Messi :)

http://www.footballcentar.net

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Engleska i Rooney Generalna diskusija o SP 2010 452138

Bosnjaklino

Bosnjaklino
Kadet
muhovic (citat):Kvote na kladionicama za najboljeg strijelca prvenstva:

David Villa 9
Rooney 11
Messi 11
Luis Fabiano 12
Torres 13
...
Zigic 80
...
Jovanovic 120

Haha jovanovic i zigic

Bosnjaklino

Bosnjaklino
Kadet
Sjeverna Koreja najjaca samo ih grupa jebe u najtezoj su grupi.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Bosnjaklino (citat):
muhovic (citat):Kvote na kladionicama za najboljeg strijelca prvenstva:

David Villa 9
Rooney 11
Messi 11
Luis Fabiano 12
Torres 13
...
Zigic 80
...
Jovanovic 120

Haha jovanovic i zigic

..hh,ma to sam stavljao prvih 5 na kladionicama,i ovo ostalo od nasih susjeda sa Balkana,Srbiju,Sloveniju...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Bosnjaklino (citat):Sjeverna Koreja najjaca samo ih grupa jebe u najtezoj su grupi.

..hahhah,ma nema sta,najjaci su... Generalna diskusija o SP 2010 2010 ...mogu i osvojit prvenstvo,ako im zaprijete da ce im nuklearnu bacit... Generalna diskusija o SP 2010 2010

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..evo stranice za fantasy world cup 2010...
http://en.mcdonalds.fantasy.fifa.com/

..to vam je ono,izaberete vas tim,i boduje se svako kolo,prema pravoj statistici igraca,npr.koliko je golova dao,itd...

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
Meksiko-JAR 1:1

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Emir (citat):Meksiko-JAR 1:1

..sta onaj debil fuli pred kraj meca..onaj Mphela...ali dobro je,prosao sam taj par na kladionici,igrao sam oba tima daju gol Generalna diskusija o SP 2010 452138 ...

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions