Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Ko će biti novi prvak Svijeta?

Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap11%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 11% [ 1 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap33%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 33% [ 3 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap22%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 22% [ 2 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap0%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap0%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap0%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap11%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 11% [ 1 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap0%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap11%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 11% [ 1 ]
Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_lcap11%Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 Vote_rcap 11% [ 1 ]
Ukupno glasova : 9


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/2]

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Prvo poluvrijeme: Francuska-Urugvaj 0:0
..nezanimljivo prvo poluvrijeme,nadam se da ce drugo biti puno prilika i golova...joj sto me nerviraju one vuvunzele,ono susti kao roj pcela,neznam kako igracima ne smeta... Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 196693

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..ostade 0:0...veoma nezanimljiva utakmica,ne samo sto nije bilo golova,nego nismo imali priliku vidjeti niti jednu pravu opasnu priliku na obje strane...

Salt City Pride

Salt City Pride
kakav je ono ba opsajd bio za meksiko?.. pa ljudi igrac Afrike je bio na stativi i ja ondje ne vidim da je bio opsajd.Na sportin.ba pisu kako je bio ocigledan opsajd, ali bogami ja vidje onog igraca na stativi i nema sanse da se ono moglo svirati

http://www.fukare.ba

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Salt City Pride (citat):kakav je ono ba opsajd bio za meksiko?.. pa ljudi igrac Afrike je bio na stativi i ja ondje ne vidim da je bio opsajd.Na sportin.ba pisu kako je bio ocigledan opsajd, ali bogami ja vidje onog igraca na stativi i nema sanse da se ono moglo svirati

..ma kakav opsajd...cisto kao suza...

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
Ni govora o opsajdu,jako nezanimljiva utakmica izmedju Fracuske i Uruguaya,ako budu ostale ovakve,blago nama Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 2010

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Emir (citat):Ni govora o opsajdu,jako nezanimljiva utakmica izmedju Fracuske i Uruguaya,ako budu ostale ovakve,blago nama Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 2010

..heheh,ma nece biti ostale ovakve...danas argentina i engleska,to nemoze biti nezanimljivo Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 452138 ..dok j.koreja-grcka ce biti ista utakmica kao jar-meksiko...ujednacena,a bice nezanimljiva,jer znamo igru grka,dadni jedan gol i brani se Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 452138

Salt City Pride

Salt City Pride
ukoliko sati danas utakmice sve pocinju po vasem vremenu da znam sebe organizovat po americkom? : jeli danas imaju 3 utkamice ili 2?

http://www.fukare.ba

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
...danas se igraju 3 utakmice:
13:30 juzna koreja-grcka
16:00 argentina-nigerija
20:30 engleska-sad

Emir

Emir
Sef strucnog staba
Sef strucnog staba
muhovic (citat):

..heheh,ma nece biti ostale ovakve...danas argentina i engleska,to nemoze biti nezanimljivo Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 452138 ..dok j.koreja-grcka ce biti ista utakmica kao jar-meksiko...ujednacena,a bice nezanimljiva,jer znamo igru grka,dadni jedan gol i brani se Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 452138

Grke treba izbaciti napolje,moja ekipa kad bi se skupila igrala bi bolje Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 2010 Argentinci su se nafulali,nadam se boljoj utakmici veceras

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Emir (citat):
muhovic (citat):

..heheh,ma nece biti ostale ovakve...danas argentina i engleska,to nemoze biti nezanimljivo Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 452138 ..dok j.koreja-grcka ce biti ista utakmica kao jar-meksiko...ujednacena,a bice nezanimljiva,jer znamo igru grka,dadni jedan gol i brani se Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 452138

Grke treba izbaciti napolje,moja ekipa kad bi se skupila igrala bi bolje Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 2010 Argentinci su se nafulali,nadam se boljoj utakmici veceras

..ma grci igraju onaj hinjski nogomet,dadni gol,pa se brani..a sto se tice argentinaca,mogli su 10 golova dati...pogotovo Messi koji se najvise isfulao,tj. sjajni Enyeyama mu je skidao...onaj Di Maria je preslabo odigrao...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..poluvrijeme: engleska-sad 1:1...veoma losa intervencija greena kostala je engleze pogotka...vidjecemo kako ce biti drugo poluvrijeme..

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
muhovic (citat):..poluvrijeme: engleska-sad 1:1...veoma losa intervencija greena kostala je engleze pogotka...vidjecemo kako ce biti drugo poluvrijeme..

..zavrsi 1:1..ne tako losa partija engleza,ali SAD je dokazao da nije za otpisati,ali vise su srecom nego znanjem dosli do boda...

Salt City Pride

Salt City Pride
pa ebiga nije egnledka nista bila bolja od njih omjer suteva je podjednak i imali su cak veci posjed lopte od engleza... iznenadili su me ovi ameri skroz .Bogami i ovaj evropski fudbal pocinje zaista ovdje biti sve popularni i popularni.Dnas gledam na ulicama ljudi nosaju dresove USA, a vjerujte da to prije par godina kada sam ovdje dosao nije bilo.Uglavnom drago mi je da i ovdje pocinju razumjevati pravi sport.Ja sam im pokusao objasniti da nas fudbal nije kao ova njihova spora liga.Znaci razlika je oprilike onakva kakvu ima njihova NBA i euro liga i iz tog razloga oni neznaju da je to najbolji rport koji se igra u svijetu

http://www.fukare.ba

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Salt City Pride (citat):pa ebiga nije egnledka nista bila bolja od njih omjer suteva je podjednak i imali su cak veci posjed lopte od engleza... iznenadili su me ovi ameri skroz .Bogami i ovaj evropski fudbal pocinje zaista ovdje biti sve popularni i popularni.Dnas gledam na ulicama ljudi nosaju dresove USA, a vjerujte da to prije par godina kada sam ovdje dosao nije bilo.Uglavnom drago mi je da i ovdje pocinju razumjevati pravi sport.Ja sam im pokusao objasniti da nas fudbal nije kao ova njihova spora liga.Znaci razlika je oprilike onakva kakvu ima njihova NBA i euro liga i iz tog razloga oni neznaju da je to najbolji rport koji se igra u svijetu

...cinilo mi se da Amerikanci samo u nogometu nisu u vrhu,ali i u tome cini mi se napreduju...pogledajte jednu Ameriku prije 10 godina,nisu znali sta je fudbal...ali sada je sve to drugacije...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..Njemacku nisam svrstavao u red najboljih za ovo prvenstvo,ali njihova igra sinoc je stvarno za 10...veoma mlad i perspektivan tim,sa dosta dobrih talentovanih igraca i sa ponekim veteranom...ako budu igrali kao i sinoc u svim utakmicama,mogu daleko dogurati...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..e jbg,koreja zabi go i moje prognoze padose u vodu Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 2010 ..osjecam da ce biti golova u drugom poluvremenu i to dosta...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
muhovic (citat):..e jbg,koreja zabi go i moje prognoze padose u vodu Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 2010 ..osjecam da ce biti golova u drugom poluvremenu i to dosta...

..kao da sam znao da ce ih oguliti u drugom poluvremenu...svaka cast argentini,a posebno higuainu za prvi hetrik na prvenstvu...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..joj slovenaca...drama igraju Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 452138 ...pa likovi ce biti prvi u grupi ako ovako nastave,a prije pocetka prvenstva sumnjam da ih je iko svrstavao da mogu napraviti bilo kakvo iznenadjenje...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
muhovic (citat):..joj slovenaca...drama igraju Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 452138 ...pa likovi ce biti prvi u grupi ako ovako nastave,a prije pocetka prvenstva sumnjam da ih je iko svrstavao da mogu napraviti bilo kakvo iznenadjenje...

..kao da su me culi,pa u drugom poluvremenu sve ovo bacili u vodu Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 2010 ...e jesu jadni,vode 2:0 i na kraju neuspiju zadrzati tu prednost,jos ih zamalo dobise amerikanci na kraju...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..englezi,sta reci..vrlo slabo Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 196693

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..ocigledan ofsajd kod gola novog zelanda,ali sudija ga nije vidio Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 181283 ..ali dobro,opet mi je drago,jer ne podnosim zabare nikako...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..jao portugala...drama...ali,ipak mi je zao sjeverne koreje,cijela njihova drzava imala prvi put priliku gledati uzivo njihov mec,a oni katastrofalno zijanise... Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 2010 Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 196693

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
..jeee...drago mi je zbog zabara sto su ispali..ne bi bilo lijepo gledati ih dalje...ovako,valjda cemo gledati dobar nogomet do kraja... Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 371517

Striker

Striker
Rekoh vam ja da ce Holandjani dogurati daleko volio bi da su oni osvojili prvenstvo jer Spnaci na jedite jade citavo vrijeme prolaze mozda da nisu fasovali crveni mozda bi i holndija uzela steta stvarno bio sam citavo vrijeme za holandiju a takodje bi volio da je Urugvaj uzo trece mijesto..Po meni igrac prvenstva sasvim zasluzeno Forlan a takodje po meni jedan od nekako najdrazih igraca je onal Tshabalaba(Cabalaba) Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 371517 iz South Africa kako mi je to bio lud igrac

http://www.footballcentar.net

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Striker (citat):Rekoh vam ja da ce Holandjani dogurati daleko volio bi da su oni osvojili prvenstvo jer Spnaci na jedite jade citavo vrijeme prolaze mozda da nisu fasovali crveni mozda bi i holndija uzela steta stvarno bio sam citavo vrijeme za holandiju a takodje bi volio da je Urugvaj uzo trece mijesto..Po meni igrac prvenstva sasvim zasluzeno Forlan a takodje po meni jedan od nekako najdrazih igraca je onal Tshabalaba(Cabalaba) Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 371517 iz South Africa kako mi je to bio lud igrac

..normala,Forlan je zasluzio titulu najboljeg igraca..cabalala prejak Generalna diskusija o SP 2010 - Page 2 734824

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions