Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/3]

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
NK TRAVNIK DOBIO NOVO RUKOVODSTVO

Višesatna rasprava uprave Nogometnog kluba Travnik rezultirala je izborom novih čelnih ljudi travničkog premijerligaša.

U naredne četiri godine na čelu kluba bit će Asim Fazlić, dok su potpredsjednici Kemal Baltić i Boris Medić. Također, izabran je i novi jedanaestočlani upravni odbor.

"Pred nama je mnogo posla kako bismo dočekali novu sezonu spremni a to podrazumijeva i poboljšanje infrastrukture na stadionu, omogućavanje osnovnih uvjeta za rad administracije i aktivnosti na zaokruženju igračkog kadra", istaknuo je nakon izbora novi predsjednik.
Osnovni problem Travnika je taj što stadion Pirota ne zadovoljava uvjet od 3,000 sjedećih mjesta, ali sudeći po obraćanju Tahira Lende, načelnika općine Travnik, Pirota će ubrzano dobiti novi izgled.

Na poziciji sportskog direktora i dalje ostaje Midhet Sarajčić koji je najavio da će prvo okupljanje igračkog kadra biti 26. lipnja.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Tuzlaci krenuli u stvaranje ekipe za narednu sezonu
DRAKUL PRVO POJAČANJE SLOBODE


Tuzlanska Sloboda, iako je prozivka igrača zakazana za 25. juni, već radi na dovođenju pojačanja. Kako saznajemo, novo ime na Tušnju je Dejan Drakul, dvadesetrogodišnji stoper Sutjeske iz Foče.
Drakul u Tuzlu dolazi kao slobodan igrač, te je dogovorio jednogodišnju saradnju. On je po okončanju sezone 2009/10 proglašen za najboljeg odbrambenog igrača Prve lige RS, a na Tušanj dolazi na preporuku Darka Vojvodića. Podsjećanja radi, Vojvodić je nekada sa velikim uspjehom nosio dres Slobode, a po okončanju igračke karijere bio je šef struke upravo Sutjeske iz Foče.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Traži se nasljednik Abdulaha Ibrakovića
SAKIB MALKOČEVIĆ BLIZU VELEŽA


Nekadašnji trener tuzlanske Slobode Sakib Malkočević mogao bi od naredne sezone preuzeti vođenje mostarskog Veleža.

Malkočević bi tako mogao na klupi Rođenih naslijediti Abdulaha Ibrakovića, koji je napustio klupu mostarskog kluba pred kraj sezone.
Prva želja Mostaraca bio je pomoćnik selektora A fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Borče Sredojević, ali do tog transfera ipak neće doći.

Tako su se u Veležu okrenuli Malkočeviću, koji je bez angžamana, a direktor kluba sa Neretve Sedin Tanović sutra bi trebao obaviti razgovore sa ovim stručnjakom oko njegovog eventualnog angažmana u Veležu.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Nova imena na Pecari
WEITZER I ROSKAM NA PROBI U ŠIROKOM


Široki Brijeg se trenutačno nalazi na pripremama na Kupresu gdje je klima koliko toliko povoljnija što olakšava treninge, za razliku od vrućina u Širokom.
Na Kupres su sa izabranicima Ive Ištuka otputovala i dva nova imena. Radi se o zadnjem veznom igraču Ivoru Weitzeru (1988.) koji je igrao u drugoj hrvatskoj ligi u Pomorcu, te o stasitom napadaču Mateu Roskamu (1987.) koji je nastupao za Šibenik, Zagreb, a dolazi iz Cultural Leonese, kluba koji se natječe u španjolskoj B diviziji.

Ovi igrači bit će na probi u Širokom i ako se pokažu kao pojačanja s njima će se potpisati ugovor.

Vrijedi spomenuti da se Ante Serdarušić još nije pojavio na pripremama Širokog, a nije dostupan ni na mobitel pa se njegov status još uvijek ne zna.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Sloboda ili...
MILOŠEVIĆ VAGA PONUDE


Tuzlanska Sloboda teško je došla do opstanka u Premijer ligi, a jedan od najzaslužnijih za sjajno proljeće tuzlanske momčadi bio je Semjon Milošević koji je u razgovoru za naš portal istakao da na stolu ima nekoliko ponuda, ali da bi najviše volio ostati u Slobodi.
"Prezadovoljan sam sa svojim igrama u proljetnom dijelu prvenstva. Znao sam da je Sloboda veliki klub i zbog toga sam došao u Tuzlu. Kada sam prihvatio da dođem u Slobodu znao sam da je to veliki izazov. Zadatak je bio ostati u Premijjer ligi i i isti smo na najbolji mogući način obavili. Imali smo odličnog trenera i igrače, a sa tribina smo imali veliku podršku, tako da nismo dozvolili da ovako veliki klub ispadne iz društva najboljih", rekao je za SportSport.ba Semjon Milošević i dodao:

"U svakom klubu davao sam sve od sebe, pa tako je bilo i u Slobodi. Kada sam dolazio obećao sam ljudima u klubu da ćemo ostati u ligi i na kraju se ispostavilo da sam bio u pravu.. Ne volim se izdvajati iz kolektiva i mislim da su svi igrači, šef i stručni štab podjedanko zaslužni za naše dobre igre u proljetnom dijelu prvenstva".

Sjajnom stoperu istekao je ugovor, a kako sam kaže na stolu ima nekoliko primamljivih ponuda.

"Sada sam trenutno slobodan igrač jer mi je istekao ugovor i vidjet ćemo šta će biti dalje. Na stolu imam nekoliko ponuda iz Premijer lige i dobro ću razmisliti šta i kako dalje. Nije nemoguće da karijeru nastavim u redovima Slobode, samo što rukovodstvo kluba mora reći kakve ima ambicije. Ostao bih na Tušnju ali da napravimo dobru ekipu, jer želim igrati za evropsku Slobodu", zaključio je Milošević.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Mnogi žele napadača Slobode
Smajlović na meti Želje, Sarajeva i Čelika


Damir Smajlović proteklog premijerligaškog proljeća bio je najbolji strijelac Slobode sa osam postignutih golova.
S obzirom da mu je istekao ugovor sa „crveno–crnim“, interes za brzonogog napadača pokazuju bh. premijerligaši Sarajevo, Željezničar i Čelik. Od ponude menadžemnta Slobode zavisit će hoće li najbolji napadač sa Tušnja napustiti Tuzlu.

Ovih dana imao Smajlović je imao primamljivu ponudu i iz Azerbejdžana, ali ju je odbio. Za njegove usluge se interesovao tamošnji prvoligaš FK Mughan Salyan koga sa klupe vodi bh. stručnjak Almir Hurtić. Interes za Damir Smajlovića pokazuju i slovenački te hrvatski prvoligaši.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Vukovi dobili pojačanje
VASILIĆ U OLIMPIKU


Po okončanju sezone iskusnom stoperu Zvijezde i povremenom reprezentativcu BiH Veliboru Vasiliću istekao je ugovor sa gradačačkim premijerligašem.
On svoju karijeru neće nastaviti na Banji Ilidža i sve izglednije je da ćemo ga u narednoj sezoni gledati u dresu sarajevskog Olimpika.

„Završio sam sa Zvijezdom i mogu samo reći da sam sve dogovorio sa Olimpikom“, kaže Vasilić.

Kako saznajemo, imao je ponude klubova iz Irana, Kipra i švedskog Bodensa, no kako sada stvari stoje Vasilić će se ipak pojaviti na prozivci „vukova sa Otoke“.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Mladi napadač se vraća na Grbavicu
Mujkanović priželjkuje ostanak u Želji


Nakon uspješne polusezone koju je proveo na posudbi u živiničkom Slavenu, mladi napadač Semir Mujkanović se vraća u redove sarajevskog Željezničara.
Sa šampionom BiH ima ugovor na još godinu dana i odlučan je da se nametne šefu struke „plavih“ Amaru Osimu kako bi izborio mjesto u sastavu koji će igrati u pretkolu Lige prvaka.

Za usluge ovog igrača interes su već iskazali novi bh. premijerligaš Drina iz Zvornika i srbijanska ekipa Sartid iz Smedereva.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Trenera Veleža čeka novi angažman
IBRAKOVIĆ ODLAZI U KAZAHSTAN?


Abdulah Ibraković koji je proteklu sezonu vodio mostarski Velež trenutno je na odmoru.

U međuvremenu pojavile su se dvije ponude o nastavku trenerske karijere.

„U pitanju je jedna ekipa iz okruženja kao i klub iz Kazahstana. Još uvijek vagam i radim na trenerskom usavršavanju. Kazahstanci su konkretni, ali odluku o nastavku karijere donijet ću tek nakon što dobro razmotrim sve solucije", rekao je Ibraković.

ipetm

ipetm
muhovic (citat):Trenera Veleža čeka novi angažman
IBRAKOVIĆ ODLAZI U KAZAHSTAN?


Abdulah Ibraković koji je proteklu sezonu vodio mostarski Velež trenutno je na odmoru.

U međuvremenu pojavile su se dvije ponude o nastavku trenerske karijere.

„U pitanju je jedna ekipa iz okruženja kao i klub iz Kazahstana. Još uvijek vagam i radim na trenerskom usavršavanju. Kazahstanci su konkretni, ali odluku o nastavku karijere donijet ću tek nakon što dobro razmotrim sve solucije", rekao je Ibraković.

Nemoj bolan u Kazahstan ko ce tamo cuti za tebe!...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ipetm (citat):
muhovic (citat):Trenera Veleža čeka novi angažman
IBRAKOVIĆ ODLAZI U KAZAHSTAN?


Abdulah Ibraković koji je proteklu sezonu vodio mostarski Velež trenutno je na odmoru.

U međuvremenu pojavile su se dvije ponude o nastavku trenerske karijere.

„U pitanju je jedna ekipa iz okruženja kao i klub iz Kazahstana. Još uvijek vagam i radim na trenerskom usavršavanju. Kazahstanci su konkretni, ali odluku o nastavku karijere donijet ću tek nakon što dobro razmotrim sve solucije", rekao je Ibraković.

Nemoj bolan u Kazahstan ko ce tamo cuti za tebe!...

..ma Kazahstanci su bogati...ima tamo love,pametan je on...nece vamo ostati Transferi BiH Premier lige 2010/11 - Page 2 2010

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Žele ga na Grbavici?
SAVIĆ: ŽELJO JE ŽELJO


Postoje špekulacije kako bi Srđan Savić, igrač veznog reda gradačačke Zvijezde, u narednim sezonama mogao nositi dres sarajevskog Željezničara.

Srđan Savić se spominje kao jedno od mogućih pojačanja Plavih sa Grbavice. Vlasnika sedam prošlosezonskih golova za Zvijezdu bi, po svemu sudeći, voljeli vidjeti na Grbavici. Saviću je istekao ugovor i bez ikakve odštete bi mogao obući dres aktuelnog bh. šampiona.

"Vjerujte da još ništa nisam čuo. Godi interes Željezničara i kada vas žele dovesti kao zamjenu za jednog od najboljih strijelca lige, onda je to zaista ogromna stvar. Ne postoje apsolutno nikakvi kontakti, no ukoliko do toga dođe, spreman sam ući u razgovore", kazao je Savić za SportSport.ba, te dodaje.

"Željo je Željo i nema tog igrača u Premijer ligi koji bi odbio poziv takvog velikana. To je, ispred svega, klub sa velikom tradicijom, navijačima, te igra u Ligi prvaka. No, kažem, još nema nikakvih naznaka. Osim toga, u Zvijezdi bi mi trebali ponuditi novi ugovor."

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Velež izgubio napadača
ČOLIĆ NOVI IGRAČ SPARTAKA IZ TRNAVE


Elvir Čolić, jedan od najboljih fudbalera mostarskog Veleža u prošloj sezoni, napustio je Vrapčiće, te potpisao za slovački Spartak iz Trnave.
Nagovještavao se odlazak Elvira Čolića u češke Budejovice, no na kraju je bivši napadač Rođenih potpisao trogodišnji ugovor sa Spartakom iz Trnave.

Slovaci su ponudili bolje uslove od Čeha, što je bilo dovoljno da Čolić karijeru nastavi u Trnavi. Čoliću nije baš najbolje krenulo u novom klubu. Naime, na jednom od prvih treninga je doživio nezgodan pad, te zadobio lom podlaktice.

Ipak, radi se o lakšoj operaciji i za tri do četiri sedmice se očekuje povratak Čolića, koji će sa novim klubom pripreme odraditi u Austriji.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Još čeka novi klub
Vasilić: Nisam još dogovorio s Olimpikom


Iako su ga mediji već angažovali u Olimpik, nekadašnji bh. reprezentativac Velibor Vasilić ističe kako još ništa nije dogovorio sa "otočkim Vukovima".
Kao što smo već ranije pisali, Velibor Vasilić napustio je Banja Ilidžu, te kao slobodan igrač ima priliku pronaći novi angažman. Nekoliko je zainteresiranih klubova, a nekadašnji stoper bh. reprezentacije demantira transfer u Olimpik, tvrdeći kako još ništa nije gotovo.

"Istina je da postoje kontakti, ali daleko od toga da sam nešto dogovorio. Znam da me Olimpik želi, kao i još nekoliko klubova, no još uvijek ništa nije zvanično", kazao je Vasilić za SportSport.ba", te dodaje.

"Ma, realno, Željezničar je tim za mene ili onaj koji me dovede u svoje redove", sa smijehom će sada već bivši stoper gradačačke Zvijezde.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Prvi topnik PL BiH odlazi u Hrvatsku
FEĐA DUDIĆ U VARTEKSTU


Feđa Dudić, najbolji strijelac BiH Premijer lige, tokom koje je u dresu Travnika postigao 16 golova, dogovorio je dvogodišnju saradnju s Varteksom.
„Sinoć sam stigao iz Varaždina gdje smo dogovorili saradnju 1+1 godinu. Zadovoljan sam postignutim uvjetima a nadam se da ću svojim iskustvom pomoći mladoj ekipi Varteksa da ostvari što bolji plasman u narednoj sezoni,“ kazao je Fedja Dudić.

Dudić već ima osvojenu titulu prvaka Hrvatske sa nogometašima Zagreba a nakon kratkog boravka u Sarajevu 21. juna putuje ponovo u Varaždin kada je zakazano prvo okupljanje tima.

„Prezadovoljan sam ishodom pregovora! Dobili smo upravo onakvog napadača, kakvog smo priželjkivali. Na Dudićev račun stigle su samo riječi pohvale od svih ljudi koje smo u zadnje vrijeme kontaktirali. Boljeg igrača na njegovoj poziciji nismo mogli dobiti,“ rekao je trener Varteksa, Samir Toplak.

Dudić je bio i u pregovorima sa splitskim Hajdukom, no, odbio je doći na probu te je doputovao na sjever Hrvatske, gdje je u kratkom vremenu dogovorio detalje dvogodišnjeg ugovora sa čelnicima varaždinskog prvoligaša.

„Tri godine provedene u Travniku ostaće mi u veoma lijepom sjećanju a Travnik uz Sarajevo najdraži grad! Čujem da je Travnik dobio novog predsjednika i iskreno im želim da klub učine još stabilnijim i kvalitetnijim" istakao je Dudić.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
NENAD ERIĆ U ZRINJSKOM

Fudbaleri Zrinjskog otputovali su na Kupres gdje će nastaviti s pripremama za narednu sezonu.
Među putnicima za Kupres našlo se i jedno novo ime. Naime, popularne Plemiće pojačao je sada već bivši igrač Travnika Nenad Erić.

Erić i Zrinjski potpisali su jednogodišnji amaterski ugovor.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Nekadašnji igrač Dinama sutra na prozivci?
TEO KARDUM STIŽE NA GRBAVICU?


Prozivka fudbalera Željezničara zakazana je za sutra, a na prvom treningu momčadi s Grbavice trebao bi se pojaviti i hrvatski internacionalac Teo Kardum.

Prema informacijama do kojih je došao SportSport.ba sutra navečer na prvom treningu Željezničara pojavit će se i hrvatski internacionalac Teo Kardum.
Ovaj 24-godišnji fudbaler karijeru je počeo u omladinskim selekcijama Hajduka, da bi potom otišao u Dinamo, za čiju je prvu momčad odigrao 9 utakmica i postigao 3 pogotka.

Nakon Dinama odlazi u Varteks, odakle ga fudbalski put vodi u Francusku u kojoj je nosio dres dva kluba, Libournea i Stade Nyonnaisa.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Dogovorena jednogodišnja saradnja
SLUŽBENO: DRAKUL POJAČAO SLOBODU


Dejan Drakul (24) potpisao je jednogodišnji ugovor sa FK Sloboda. Stoper u Tuzlu dolazi iz fočanske Sutjeske i po okončanju sezone 2009/10 proglašen je za najboljeg odbrambenog igrača Prve lige RS.
Prošle sezone u dresu Fočaka čak devet puta je tresao mreže protivnika.

Iako je imao ponude nekoliko premijerligaških klubova, Drakul se za prelazak u redove tuzlanskog premijerligaša odlučio najviše zahvaljujući Darku Vojvodiću, nekadašnjem veznjaku Slobode koji je po okončanju igračke karijere bio šef struke Sutjeske.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Savić bi u nedjelju trebao trenirati na Grbavici
OSIM: RAZGOVARALI SMO I DOGOVORILI SE


U redove Željezničara iz gradačačke Zvijezde će nakon golmana Elvisa Karića doći i vezni igrač Srđan Savić, a ovu vijest nam je potvrdio i menadžer Željezničara Amar Osim.

"Istina je da smo danas razgovarali i postigli smo dogovor", rekao je za SportSport.ba menadžer Željezničara Amar Osim i dodao:

"U nedjelju očekujem Savića na treningu. Takav je dogovor postignut, no uvijek sam oprezan što se tiče tih stvari, pa tako i sada."

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Još jedan bh. internacionalac u Poljskoj
Osmanagić odlazi u Zaglebie


Kolonija bh. internacionalaca u Poljskoj od naredne sezone biće veća za jedno ime. Naime, igrač OFK Beograda koji je prošlu sezonu odigrao kao pozajmljen igrač u Veležu, Amer Osmanagić, dogovorio je saradnju sa ekipom Zaglebie iz Lubina.

Sjajne igre mladog Osmanagića tokom prošle sezone nisu ostale nezapažene i van granica naše zemlje. Na svom stolu mladi veznjak imao je nekoliko ponuda iz inostranstva, ali i iz Bosne i Hercegovine, a na kraju se odlučio da prihvati onu od Zaglebia iz Lubina.

"Prije nekoliko trenutaka moj menadžer mi je javio da 28. juna idemo u Poljsku gdje ću potpisati jednogodišnji ugovor sa ekipom Zaglebie iz Lubina. Bilo je raznih opcija za nastavak moje karijere, kako iz inostranstva, tako i iz BiH, ali mislim da sam izabrao najbolju, rekao je za SportSport.ba Osmanagić i dodao:

"Doista sam prezadovoljan ponuđenim uslovima koji su i više nego odlični. Dugo smo bili u pregovorima sa poljskom ekipom i evo danas je konačno sve rješeno. Imam još godinu i pol ugovor sa OFK Beogradom, što znači da ću nakon godine provedene u Poljskoj za beogradsku ekipu biti vezan još samo pola godine, što također nije niti malo beznačajno."

Iza Osmanagića je sjajna sezona, bio jedan od nosilaca igra Veleža, a kako sam kaže uvijek će se rado sjećati Mostara, Veleža i vjernih navijača mostarske ekipe.

"Doista sam uživao u Mostaru i ovim putem se želim zahvaliti čelnim ljudima kluba, treneru Ibrakoviću koji mi je mnogo pomogao, ali prije svega želim se zahvaliti navijačima Veleža, koji će u mom srcu uvijek imati posebno mjesto. Nadam se da će Velež i u narednoj sezoni igrati važnu ulogu u bh. fudbalu", zaključio je Osmanagić.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Ugovor potpisan na tri i pol godine
Majkić u Krylya Sovjetovu


Sada već bivši veznjak mostarskog Veleža, Danijel Majkić, u naredni tri i pol godine nosit će dres ruske ekipe Krylya Sovjetov.
Prema pisanju zvanične internet stranice ruske ekipe, sada već bivši igrač Veleža, potpisao je ugovor na tri i pol godine.

Pored Majkića, navodi se na zvaničnoj internet stranici Krylya Sovjetova, danas je ugovor potpisao i makedonski internacionalac Artime Polozahni.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Mladi igrač stiže na Pecaru
GORAN ZAKARIĆ U ŠIROKOM BRIJEGU


Dok se momčad Širokog Brijega priprema na Kupresu i očekuje sutrašnji pripremni susret sa Zagrebom u Međugorju, Uprava kluba radi na dovođenju pojačanja za sljedeću sezonu.

Kako smo već pisali, prije par dana su se ekipi priključila dvojica novih igrača. Radi se o Ivoru Weitzeru koji igra na poziciji defanzivnog veznjaka i napadaču Mateu Roskamu.

Novi član kluba s Pecare nakon dvojice spomenutih je i mladi 18-godišnji Goran Zakarić koji u Široki dolazi iz FK Kozara iz Bosanske Gradiške. Zakarić igra u veznom redu i već neko vrijeme je jedan od nositelja igre u svom, sada već bivšem klubu.

Zakarić bi ugovor na tri godine sa NK Široki Brijeg trebao potpisati u ponedjeljak.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ŽIŽOVIĆ OSTAJE U ZRINJSKOM

Čelni ljudi mostarskog Zrinjskog i Mladen Žižović dogovrili su nastavak saradnje.
Iako se špekulisalo o odlasku Žižovića iz Zrinjskog, ovaj sjajni veznjak i naredne sezone nosit će dres popularnih Plemića.

Igrač od čijeg raspoloženja umnogome zavisi igra mostarske momčadi tako će i u narednoj sezoni dirigovati igrom Zrinjskog, a njegov ostanak sasvim sigurno obradovat će sve vjerne navijače popularnih Plemića.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Veziri oslabljeni u narednu sezonu
NURKOVIĆ POJAČAO SLAVEN BELUPO


Travnički premijerligaš u narednu sezonu ući će znatno oslabljen. Naime, jedan od najzaslužnijih za dobre igre Vezira, golman Adis Nurković, napustio je Pirotu.
Nekadašnji golman naše reprezentacije Adis Nurković od naredne sezone stajat će na golu Slaven Belupa.

Nurković u Koprivnicu dolazi kao zamjena za Tomislava Pelina, koji napušta popularne Farmaceute, a još uvijek nema informacija na koliki je vremenski period sada već bivši golman Vezira potpisao ugovor sa Slavan Belupom.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Promjene u Istočnom Sarajevu
GUTOVIĆ NOVI TRENER SLAVIJE


Milan Gutović je imenovan za novog šefa stručnog štaba FK Slavije iz Istočnog Sarajeva.
Upravni obor FK Slavije imenovao je Gutovića za novog šefa stručnog štaba, a nekadašnji igrač FK Željezničara preuzet će kormilo kluba nakon odlaska Miomira Odovića još i prije kraja prošle sezone. Vladimir Bjelica je vodio Slaviju u zadnjih pet prvenstvenih kola.

Gutović je prvo okupljanje momčadi zakazao za ponedjeljak u 9 sati, no zasad se ne zna na koje to igrače neće moći računati, iako je poznato kako ih je većina ovog ljeta pronašla novi angažman. Tako dres Slavije u narednoj sezoni neće nositi Baković, Šćepanović, Lučić, Tadić, Arsenijev te najbolji klupski strijelac Darko Spalević.

Sigurno da je pred Gutovićem težak zadatak, no Uprava kluba mu je udijelila povjerenje, te ostaje nada da će ovaj vrli stručnjak posložiti sve kockice u klubu iz Lukavice. Ujedno je ovo Gutoviću kao treneru prvi teži ispit, jer je ranije vodio niželigaške klubove.

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions